RRM Ltd przejął dług Pana Mariusza i uzyskał nakaz zapłaty

RRM Ltd przejął dług naszego Klienta i uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Powództwo było według nas bezzasadne, co udowodniliśmy w sądzie. Brzmi banalnie, ale niewiele osób potrafi się dobrze bronić bez znajomości prawa.

Wierzyciel: RRM Ltd.
Wysokość długu: 4245,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Pożyczka zamieniona w długi

Długi wynikające z szybkich pożyczek to dla nas dzień, jak co dzień. I wcale nas to nie cieszy, wręcz przeciwnie – przeraża nas skala, na jaką rośnie problem pętli chwilówek. Pan Mariusz to kolejna osoba, która przyszła do nas z takim problemem. Wezwania do zapłaty i usilna próba spłaty kolejnych części, a później kolejne wezwania… i tak bez końca. Któregoś dnia do skrzynki mężczyzny trafił nakaz zapłaty i odpis pozwu. Nasz Klient przekonany był, że spłacił już wszystko a roszczenia są bezpodstawne. Coś było ewidentnie nie tak.

Pisma od wierzycieli

- Pan Mariusz zgłosił się do nas w momencie, gdy otrzymał informację o tym, że firma RRM Ltd domaga się od niego zapłaty całości zobowiązania, a sąd wydał już nakaz zapłaty. Mężczyzna był całkowicie zagubiony. – opowiada adwokat z kancelarii współpracującej z Portal Dłużnika.

Praktyczna pomoc prawna

Mężczyzna podpisał z nami umowę, którą – jak sam powiedział – traktował jako ostatnią deskę ratunku. Na szczęście nie zawiedliśmy jego zaufania. Sąd podzielił nasze argumenty i oddalił powództwo w całości. Dzięki naszej interwencji Pan Mariusz może nareszcie odetchnąć z ulgą.

Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy