Kreos NSFIZ vs Portal Dłużnika 0:1

Kreos NSFIZ odkupił dług Pana Jarka i skierował sprawę do sądu. Na szczęście Klient skorzystał z pomocy doświadczonej kancelarii prawnej.

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu:
3244,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Kreos NSFIZ – wezwanie do zapłaty

Pan Jarek wziął pożyczkę gotówkową, której nie udało mu się w całości spłacić. Z biegiem czasu dochodzimy do wniosku, że wszelkiego rodzaju szybkie pożyczki przynoszą niemal każdemu więcej szkody niż pożytku. Spłacenie zobowiązania okazuje się mocno problematyczne przez wysokie koszty i krótki okres trwania umowy. Konieczne stają się refinansowania, przedłużenia lub pożyczanie kolejnych sum na spłatę pozostałości poprzedniego długu. Cała sytuacja staje się z biegiem czasu coraz bardziej zawiła. – opowiada adwokat z kancelarii współpracującej z Portal Dłużnika.

Wezwanie do zapłaty w sprawie Pana Jarka było pierwszym krokiem wierzyciela wtórnego w drodze do odzyskania zobowiązania. Mężczyzna nie był jednak w stanie spłacić całości, więc Kreso NSFIZ poszedł o krok dalej i uzyskał sądowy nakaz zapłaty.

Pomoc prawna w przypadku długów

Kancelaria prawna, która prowadzi Portal Dłużnika to przede wszystkim zespół doświadczonych prawników. Pan Jarek przyszedł do naszej siedziby bez wcześniejszego umawiania wizyty. Nie odmówiliśmy pomocy. Przyjrzeliśmy się wszystkim dokumentom i na tej podstawie mogliśmy szybko ocenić, że warto wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Staramy się nie poganiać osób zainteresowanych współpracą, ale naszym zadaniem jest pilnowanie terminów. Sprzeciw od nakazu zapłaty wymaga reakcji w postaci formalnego pisma złożonego w ciągu 14 dni. – dodaje adwokat.

Pełnomocnictwo w sprawie długów

Pan Jarek wrócił do nas, aby podpisać umowę już następnego dnia. Nie czekając ani chwili dłużej, zajęliśmy się przygotowaniem dokumentu. Sprzeciw od nakazu zapłaty był słuszny, co potwierdziła decyzja sądu. Powództwo Kreso NSFIZ zostało oddalone w całości. Wizja komornika już nie grozi Panu Jarkowi.

Doświadczenie, wiedza prawnicza i odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że można nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

KREOS NSFIZ, wyrok sądu

KREOS NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy