• Home
  • Obrona w sądzie
  • Profi Credit wniósł pozew przeciwko zadłużonemu małżeństwu. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wniosła sprzeciw i wygrała sprawę.

Profi Credit wniósł pozew przeciwko zadłużonemu małżeństwu. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wniosła sprzeciw i wygrała sprawę.

Profi Credit to firma, z którą bardzo często prowadzimy spory sądowe. Tym razem pomogliśmy zadłużonemu małżeństwu. Okazało się, że doliczone przez pożyczkodawcę ubezpieczenie jest w gruncie rzeczy ukrytą prowizją. Sąd podzielił naszą argumentację i powództwo oddalił.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4172,55zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Wyjątkowa okazja, która skłoniła do szybkiej pożyczki

Państwo „J”, bo tak będziemy o nich pisać, pragnęli w tym roku przygotować Święta Bożego Narodzenia dla całej rodziny. Była to wyjątkowa sytuacja, ponieważ w tym roku dosłownie cała rodzina miała być w komplecie (nawet kuzyni z USA zadeklarowali się, że będą). Bardzo często osoby, które biorą szybką pożyczkę, przekonane są, że nie przysporzy ona im żadnych problemów. Nie czytają umowy do końca, omijają słowa, których nie rozumieją i wstydzą się zapytać co oznaczają. Bardzo często pożyczkodawcy stosują dziwne triki i na koniec okazuje się, że do zapłaty są kwoty wyjęte z kapelusza.

Uwaga na ukryte koszty

Nasi Klienci byli pewni, że pożyczkodawca rzeczywiście ubezpieczył umowę i przeniósł na nich jego koszt. Jak wielkie było ich zdziwienie gdy okazało się, że coś co miało ich kosztować kilka tysięcy w rzeczywistości wyniosło kilkaset złotych. Sąd zobowiązał ubezpieczyciela do złożenia w oryginale umowy ubezpieczenia i wtedy prawda wyszła na jaw.

Nie z nami takie numery! Oddłużanie to nasza specjalność – wiemy jak możemy wygrać

Państwo J skontaktowali się z nami dopiero po otrzymaniu sądowego nakazu zapłaty. Na spotkaniu powiedzieli nam, że byliby wcześniej, gdyby mieli pieniądze na konsultację. Przypominamy, że nasza konsultacja jest darmowa. Nie zwlekajcie z wizytą.

Po analizie wszystkich dokumentów wiedzieliśmy, że możemy wygrać tę sprawę. Złożyliśmy zarzuty od nakazu sądowego, w którym udowodniliśmy, że roszczenie jest nienależne. Sąd oddalił powództwo i zasądził dla naszych Klientów zwrot kosztów procesu.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: