Profi Credit przegrywa w sądzie i wnosi apelację – nieskutecznie. Nasz Klient może spać spokojnie

Ponownie procesowaliśmy się z Profi Credit. Tym razem pożyczkodawca wniósł apelację od wyroku oddalającego powództwo pierwszej instancji. O co chodzi? Wyjaśniamy to w tekście. Zapraszamy do czytania.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4390 zł
Zadanie: Oddalenie apelacji, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Profi Credit – nakaz zapłaty

Dług Pana Marcina osiągnął wysokość 4390 złotych. Szybka gotówka po raz kolejny okazała się prostą drogą do kłopotów i stale rosnącego zadłużenia, choć początkowe zobowiązanie było o ponad połowę niższe od jego ostatecznej wartości. Pan Marcin zgłosił się do nas z prośbą o przyjrzenie się jego sprawie po tym jak Profi Credit uzyskało nakaz zapłaty. Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej robią to nieodpłatnie – udzieliliśmy konsultacji, a Pan Marcin nie tylko uważnie jej wysłuchał, ale zapytał także o zasady współpracy. Po wyjaśnieniu warunków, podpisaliśmy umowę.

Powództwo  oddalone

Wniesione zarzuty chwyciły, okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Sąd oddalił powództwo w całości. Taki wyrok oznacza, że powód nie będzie mógł skierować sprawy do komornika. A mimo to…

Profi Credit wnosi apelację

Profi Credit wniósł apelację od wyroku licząc na to, że sąd II instancji zmieni wyrok oddalający. Tak się jednak nie stało. Nic bardziej mylnego, znowu wygraliśmy!! Sąd oddalił apelację powoda w całości. Wyrok kończy sprawę, tematu tego zobowiązania nie ma.

W skrócie:

Przebieg sprawy Pana Marcina wyglądał następująco:

  1. Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty
  2. Wnosimy zarzuty od nakazu
  3. Na tej podstawie sąd oddala powództwo w całości
  4. Pożykodawca wnosi apelację
  5. Sąd oddala apelację – Klient może być spokojny; sprawa zakończona.

Polecana kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna składa się z zespołu specjalistów z dużym doświadczeniem. Portal Dłużnika to strona, na której opisujemy część z prowadzonych przez nas spraw – od ponad 10 lat zajmujemy się działalnością prawną ukierunkowaną na sprawy związane z zadłużeniem.

Zapraszamy do kontaktu - pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy