• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit przegrywa w sądzie i wnosi apelację – nieskutecznie. Nasz Klient może spać spokojnie

Profi Credit przegrywa w sądzie i wnosi apelację – nieskutecznie. Nasz Klient może spać spokojnie

Ponownie procesowaliśmy się z Profi Credit. Tym razem pożyczkodawca wniósł apelację od wyroku oddalającego powództwo pierwszej instancji. O co chodzi? Wyjaśniamy to w tekście. Zapraszamy do czytania.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 4390 zł
Zadanie: Oddalenie apelacji, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości

Profi Credit – nakaz zapłaty

Dług Pana Marcina osiągnął wysokość 4390 złotych. Szybka gotówka po raz kolejny okazała się prostą drogą do kłopotów i stale rosnącego zadłużenia, choć początkowe zobowiązanie było o ponad połowę niższe od jego ostatecznej wartości. Pan Marcin zgłosił się do nas z prośbą o przyjrzenie się jego sprawie po tym jak Profi Credit uzyskało nakaz zapłaty. Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej robią to nieodpłatnie – udzieliliśmy konsultacji, a Pan Marcin nie tylko uważnie jej wysłuchał, ale zapytał także o zasady współpracy. Po wyjaśnieniu warunków, podpisaliśmy umowę.

Powództwo  oddalone

Wniesione zarzuty chwyciły, okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Sąd oddalił powództwo w całości. Taki wyrok oznacza, że powód nie będzie mógł skierować sprawy do komornika. A mimo to…

Profi Credit wnosi apelację

Profi Credit wniósł apelację od wyroku licząc na to, że sąd II instancji zmieni wyrok oddalający. Tak się jednak nie stało. Nic bardziej mylnego, znowu wygraliśmy!! Sąd oddalił apelację powoda w całości. Wyrok kończy sprawę, tematu tego zobowiązania nie ma.

W skrócie:

Przebieg sprawy Pana Marcina wyglądał następująco:

  1. Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty
  2. Wnosimy zarzuty od nakazu
  3. Na tej podstawie sąd oddala powództwo w całości
  4. Pożykodawca wnosi apelację
  5. Sąd oddala apelację – Klient może być spokojny; sprawa zakończona.
Polecana kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna składa się z zespołu specjalistów z dużym doświadczeniem. Portal Dłużnika to strona, na której opisujemy część z prowadzonych przez nas spraw – od ponad 10 lat zajmujemy się działalnością prawną ukierunkowaną na sprawy związane z zadłużeniem.

Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl  oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie: