Takto NSFIZ wytoczył proces i przegrał – powództwo oddalone w całości

Sprawy, w których reprezentujemy naszych klientów dotyczą różnych wysokości kwot. Tym razem wartość przedmiotu sporu wynosiła 24.655,78 zł. Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty, w efekcie czego powództwo Takto NSFIZ zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ

Wysokość długu: 24.655,78 zł

Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa

Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na spłatę pożyczki

Pan Grzegorz nie pierwszy raz był klientem chwilówek i parabanków. Do tej pory pożyczał bardzo małe kwoty, które udawało mu się, chociaż z pewnymi trudnościami, spłacać. To zachęciło go do wzięcia większej pożyczki tym razem na kupno kina domowego. Niestety nie podołał spłacie. Zadłużenie rosło w zatrważającym tempie. Wtedy wpadł na pomysł, aby wziąć pożyczkę na spłatę wcześniejszych pożyczek. Niestety ten pomysł całkowicie go pogrążył. Dług urósł i nie było widać światełka w tunelu. Żona namówiła go do pomocy specjalistów od oddłużania. Tak trafił do nas.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Pan Grzegorz poprosił nas, abyśmy zajęli się jego sprawą. Nie czekając długo, wnieśliśmy w jego imieniu sprzeciw od nakazu zapłaty, czym pokrzyżowaliśmy plany wierzyciela. Sąd oddalił powództwo Takto NSFIZ w całości, a w dodatku zasądził również zwrot kosztów procesów dla naszego Klienta.

Kancelaria prawna z doświadczeniem w oddłużaniu

Portal Dłużnika, to strona prowadzona przez skuteczną kancelarię prawną z Łodzi. Podejmowanie negocjacji z wierzycielami, reprezentowanie klientów przed sądem, to główne obszary naszej działalności. Naszą wiedzą i doświadczeniem możemy przyczynić się do poprawienia sytuacji dłużnika.

Długi Cię przerosły? Zgłoś się do nas!

Masz problemy z niespłaconymi długami, ściga Cię komornik? Nie czekaj i nie pogarszaj swojej sytuacji, tylko zgłoś się do nas: pomoc@portal-dluznika.pl

Znajdziesz nas też na Facebooku: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy