Kreos NSFIZ przegrywa w sądzie. Powództwo funduszu oddalone w całości

Kreos NSFIZ przejął dług Pana Marka i wkroczył na drogę sądową. Nasza kancelaria przyjęła pełnomocnictwo, aby wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Udało się! Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 4344,28 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pętla zadłużenia

Pan Marek to spokojny i uczciwy człowiek, który zaciągał zobowiązania w firmach pozabankowych tylko po to, aby spełnić marzenia swojego wnuka. Niestety, mimo dobrego serca, nie uniknął kłopotów. Jedną pożyczkę spłacał drugą, w końcu popadł w klasyczną pętlę chwilówek, która z czasem zaczęła się zaciskać… W końcu kolejne sprawy zaczęły trafiać do sądów.

Pomoc prawna

Mężczyzna był bezradny i zagubiony. Nie do końca rozumiał powagę sytuacji, bał się też przyznać do kłopotów najbliższej rodzinie. W końcu zwierzył się żonie, a ta poprosiła o pomoc syna. Poszukiwania sposobów na wyjście z trudnej sytuacji rozpoczęli od przejrzenia stron internetowych. Tak trafili na Portal Dłużnika, gdzie znaleźli mnóstwo opisów podobnych spraw. Zgłosili się do nas z prośbą o analizę dokumentów – gdy ją otrzymali, umówiliśmy się na spotkanie.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

W imieniu Pana Marka wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W konsekwencji sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo Kreso NSFIZ w całości. Nasz Klient otrzyma jeszcze zwrot kosztów procesu.

Kancelaria oddłużeniowa z doświadczeniem

Portal Dłużnika jest stroną, na której opisywane są sprawy prowadzone przez kancelarią prawną zajmująca się oddłużaniem – czyli działaniem prawnym na rzecz i w imieniu dłużników. Duże doświadczenie i wykwalifikowana kadra zapewniają nam wysoką skuteczność, która stale utrzymuje się na poziomie 70-80%.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: