Kreos NSFIZ przegrywa w sądzie. Powództwo funduszu oddalone w całości

Kreos NSFIZ przejął dług Pana Marka i wkroczył na drogę sądową. Nasza kancelaria przyjęła pełnomocnictwo, aby wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Udało się! Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 4344,28 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pętla zadłużenia

Pan Marek to spokojny i uczciwy człowiek, który zaciągał zobowiązania w firmach pozabankowych tylko po to, aby spełnić marzenia swojego wnuka. Niestety, mimo dobrego serca, nie uniknął kłopotów. Jedną pożyczkę spłacał drugą, w końcu popadł w klasyczną pętlę chwilówek, która z czasem zaczęła się zaciskać… W końcu kolejne sprawy zaczęły trafiać do sądów.

Pomoc prawna

Mężczyzna był bezradny i zagubiony. Nie do końca rozumiał powagę sytuacji, bał się też przyznać do kłopotów najbliższej rodzinie. W końcu zwierzył się żonie, a ta poprosiła o pomoc syna. Poszukiwania sposobów na wyjście z trudnej sytuacji rozpoczęli od przejrzenia stron internetowych. Tak trafili na Portal Dłużnika, gdzie znaleźli mnóstwo opisów podobnych spraw. Zgłosili się do nas z prośbą o analizę dokumentów – gdy ją otrzymali, umówiliśmy się na spotkanie.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

W imieniu Pana Marka wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W konsekwencji sąd nie miał wyjścia i oddalił powództwo Kreso NSFIZ w całości. Nasz Klient otrzyma jeszcze zwrot kosztów procesu.

Kancelaria oddłużeniowa z doświadczeniem

Portal Dłużnika jest stroną, na której opisywane są sprawy prowadzone przez kancelarią prawną zajmująca się oddłużaniem – czyli działaniem prawnym na rzecz i w imieniu dłużników. Duże doświadczenie i wykwalifikowana kadra zapewniają nam wysoką skuteczność, która stale utrzymuje się na poziomie 70-80%.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@new.portal-dluznika.pl

oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy