Bank PKO cofa pozew po naszym sprzeciwie – postępowanie umorzone!

Bank PKO cofnął pozew po naszym sprzeciwie od nakazu zapłaty, który wnieśliśmy w imieniu Klientki. Oznacza to, że wierzyciel sam zrezygnował z obranej przez siebie ścieżki. Postępowanie w sprawie na ponad 9 tysięcy zł zostało umorzone.

Wierzyciel: Bank PKO BP S.A.
Wysokość długu: 9443,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Zadłużenie w Banku PKO BP

Nasza Klientka przyszła do nas z problemem zadłużenia w Banku PKO. Niespłacone zobowiązanie poskutkowało nakazem zapłaty. Kolejnym krokiem w takiej sytuacji byłaby egzekucja komornicza – Pani Iwona była tego świadoma i przyszła do nas z prośbą o radę. Nasi prawnicy zapoznali się z dokumentami, przeanalizowali stan faktyczny znajdując podstawy do podniesienia zarzutów. Finalnie postanowili wykorzystać to na korzyść Klientki. Sprzeciw, który wnieśliśmy spowodował, że Bank PKO cofnął pozew. Sąd nie miał już wtedy innego wyboru – umorzył postępowanie w sprawie.

Pętla długów

Choć tę historię opisaliśmy w pięciu zdaniach, kryje się za nią dużo więcej niż tylko suche fakty dotyczące przebiegu sprawy po tym, jak wkroczyliśmy do akcji. Każdy nasz Klient przynosi ze sobą kolejną opowieść, ciężki bagaż doświadczeń i mnóstwo różnych emocji, które się z tym wiążą. Stres nie jest dobrym doradcą, podobnie jak pośpiech. Opieszałość jednak także może źle się skończyć. Gdyby nasza Klientka nie trafiła do nas na czas, zapewne sprawa skończyłaby się komornikiem, dodatkowymi kosztami, a z czasem wszystkie inne zobowiązania także zostałyby wypowiedziane. Dlatego warto reagować i nie czekać do ostatniej chwili!!

Kancelaria prawna – oddłużanie

Kancelaria prawna zajmująca się przede wszystkim sprawami cywilnymi, związanymi z długami – to właśnie Portal Dłużnika. Od ponad 10 lat interweniujemy w imieniu naszych Klientów, podejmując negocjacje z wierzycielami lub działając na drodze sądowej. Mamy duże doświadczenie i cieszymy się wysoką skutecznością.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

Oraz na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy