Powództwo DTP NSFIZ oddalone w całości, czyli kancelaria oddłużeniowa znów w akcji

Powództwo DTP NSFIZ zostało oddalone po naszym sprzeciwie. W ten sposób Pan Jarek został obroniony nie tylko przed roszczeniem wierzyciela wtórnego, ale także przed komornikiem – bez naszej interwencji fundusz wnioskowałby o egzekucję.

Wierzyciel: DTP NSFIZ
Wysokość długu:
7450,56 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Rosnące zadłużenie

Długi mają to do siebie, że stale rosną – niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Właśnie dlatego lepiej jest oszczędzać, zamiast spłacać. Skorzystanie oferty firm pożyczkowych czy instytucji finansowych w celu „doładowania” konta wiąże się z koniecznością spłacania dodatkowych sum w postaci odsetek i innych opłat, a także z ryzykiem poważniejszych komplikacji… Pan Jarek doskonale się o tym przekonał po tym jak wziął pożyczkę. W końcu suma urosła do 7450 złotych, a firma pożyczkowa sprzedała zobowiązanie funduszowi sekurytyzacyjnemu.

Powództwo DTP NSFIZ

DTP NSFIZ uzyskało sądowy nakaz zapłaty – Gdy nasz Klient się o tym dowiedział, jak sam mówił „stracił grunt pod nogami”. Zaczął gorączkowo szukać kancelarii prawnej, która zajmuje się takimi sprawami. Na Portalu Dłużnika odnalazł mnóstwo opisów podobnych przypadków i postanowił się do nas odezwać. Nieodpłatna konsultacja prawna przerodziła się we współpracę. Po podpisaniu umowy mogliśmy przystąpić do działania. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który zatrzymał wydarzenia prowadzące nieuchronnie do egzekucji komorniczej. Powództwo DTP NSFIZ zostało oddalone w całości – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Dobra kancelaria prawna

Około 80% spraw, które do nas trafiają, kończy się pomyślnie dla naszych Klientów. Wysoka skuteczność to zasługa wykwalifikowanych prawników oraz dużego doświadczenia. Nasza kancelaria prawna działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Reprezentujemy dłużników podczas negocjacji z wierzycielami oraz – jeśli jest taka konieczna – podejmując obronę sądową. Przed podpisaniem umowy dokładnie wyjaśniamy zasady współpracy. Wcześniej udzielamy darmowej konsultacji prawnej, podczas której analizujemy sytuację Klienta.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

Oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: