• Home
  • Obrona w sądzie
  • TAKTO NSFIZ pozwało naszego Klienta. Najpierw wnieśliśmy sprzeciw, następnie sąd ogłosił upadłość konsumencką

TAKTO NSFIZ pozwało naszego Klienta. Najpierw wnieśliśmy sprzeciw, następnie sąd ogłosił upadłość konsumencką

Firma TAKTO wytoczyła naszemu Klientowi proces o zapłatę kwoty z umowy pożyczki. Nasz Klient popadł w długi przez hazard. Równocześnie do obrony procesowej przed wieloma wierzycielami złożyliśmy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Efekt? Nie ma długu, nie ma komornika, Klient ogłosił upadłość!!

Wierzyciel: TAKTO NSFIZ
Wysokość długu: ok. 12 000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzone postępowania z uwagi na ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Ogromne zadłużenia to spory problem, ale nikt nie powiedział, że nie do rozwiązania

Pan Andrzej trafił do nas pozbawiony wszelkiej nadziei. Jak sam przyznał: ”Przyszedłem do Państwa, bo już nie wiedziałem do kogo zwrócić się o pomoc. Słyszałem, że oferujecie darmowe konsultacje prawne i jeśli to prawda, to właśnie będę ich potrzebować”.

Dokonaliśmy analizy zobowiązań i długów pana Andrzeja. Z wywiadu, z którym z nim przeprowadziliśmy wynikało, że mamy do czynienia z poważnym uzależnieniem od hazardu. Od dłuższego czasu nasz Klient generował zobowiązania, by grać w kasynach i na automatach.

Pomoc, po którą warto sięgać

Uzależnienie to choroba, nad którą ciężko zapanować. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie wygrać sprawę, jeśli pan Andrzej zacznie z nami współpracować. Z uwagi na jego problemy zdrowotne zaproponowaliśmy leczenie uzależnienia w ośrodku zamkniętym, równolegle otoczyliśmy naszego Klienta ochroną prawną polegającą na procesowaniu się z wierzycielami, żeby nie dopuścić do komornika. Na koniec posiadając dokumenty, które poświadczały stan zdrowia naszego klienta, złożyliśmy wniosek o upadłość konsumencką. Sąd nie miał wyjścia i ogłosił upadłość naszego Klienta, następnie wszystkie sprawy procesowe, w tym sprawa z TAKTO NSFIZ zostały umorzone.

Nie musisz znać prawa, od tego jesteśmy my

Z każdego problemu można wyjść. Nigdy nie jest tak, że dłużnik z góry jest na przegranej pozycji. Jak nie negocjacjami, to oddaleniem powództwa, albo upadłością konsumencką, być może pozwem o zwrot – wyjść jest wiele. Prowadząc naszą stronę każdego dnia pokazujemy, że jesteśmy skuteczni, że często dłużnikowi można pomóc. Grupa życzliwych osób, które są specjalistami w swoich dziedzinach pozostaje do dyspozycji.

Masz wątpliwości? Przeczytaj o naszych wygranych sprawach i skontaktuj się z nami mailowo: pomoc@portal-dluznika.pl lub telefonicznie: +48 570 105 708, +48 530 182 192

Jesteśmy również na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie: