TAKTO NSFIZ pozwało naszego Klienta. Najpierw wnieśliśmy sprzeciw, następnie sąd ogłosił upadłość konsumencką

Firma TAKTO wytoczyła naszemu Klientowi proces o zapłatę kwoty z umowy pożyczki. Nasz Klient popadł w długi przez hazard. Równocześnie do obrony procesowej przed wieloma wierzycielami złożyliśmy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Efekt? Nie ma długu, nie ma komornika, Klient ogłosił upadłość!!

Wierzyciel: TAKTO NSFIZ
Wysokość długu: ok. 12 000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzone postępowania z uwagi na ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Ogromne zadłużenia to spory problem, ale nikt nie powiedział, że nie do rozwiązania

Pan Andrzej trafił do nas pozbawiony wszelkiej nadziei. Jak sam przyznał: ”Przyszedłem do Państwa, bo już nie wiedziałem do kogo zwrócić się o pomoc. Słyszałem, że oferujecie darmowe konsultacje prawne i jeśli to prawda, to właśnie będę ich potrzebować”.

Dokonaliśmy analizy zobowiązań i długów pana Andrzeja. Z wywiadu, z którym z nim przeprowadziliśmy wynikało, że mamy do czynienia z poważnym uzależnieniem od hazardu. Od dłuższego czasu nasz Klient generował zobowiązania, by grać w kasynach i na automatach.

Pomoc, po którą warto sięgać

Uzależnienie to choroba, nad którą ciężko zapanować. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie wygrać sprawę, jeśli pan Andrzej zacznie z nami współpracować. Z uwagi na jego problemy zdrowotne zaproponowaliśmy leczenie uzależnienia w ośrodku zamkniętym, równolegle otoczyliśmy naszego Klienta ochroną prawną polegającą na procesowaniu się z wierzycielami, żeby nie dopuścić do komornika. Na koniec posiadając dokumenty, które poświadczały stan zdrowia naszego klienta, złożyliśmy wniosek o upadłość konsumencką. Sąd nie miał wyjścia i ogłosił upadłość naszego Klienta, następnie wszystkie sprawy procesowe, w tym sprawa z TAKTO NSFIZ zostały umorzone.

Nie musisz znać prawa, od tego jesteśmy my

Z każdego problemu można wyjść. Nigdy nie jest tak, że dłużnik z góry jest na przegranej pozycji. Jak nie negocjacjami, to oddaleniem powództwa, albo upadłością konsumencką, być może pozwem o zwrot – wyjść jest wiele. Prowadząc naszą stronę każdego dnia pokazujemy, że jesteśmy skuteczni, że często dłużnikowi można pomóc. Grupa życzliwych osób, które są specjalistami w swoich dziedzinach pozostaje do dyspozycji.

Masz wątpliwości? Przeczytaj o naszych wygranych sprawach i skontaktuj się z nami mailowo: pomoc@portal-dluznika.pl lub telefonicznie: +48 570 105 708, +48 530 182 192

Jesteśmy również na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy