Całkowite oddalenie powództwa Profi Credit, czyli kolejna wygrana sprawa Kancelarii

Pani Karolina skorzystała z naszej darmowej konsultacji prawnej. Podczas niej dowiedziała się, że istnieje szansa na oddalenie powództwa Profi Credit w całości. Nie poddała się, była cierpliwa. Efektem naszej współpracy jest kolejny sukces!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9966 54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka, która miała pomóc, a przysporzyła większych kłopotów

Pani Karolina mieszka ze swoim mężem, z którym spłacają kredyt na mieszkanie. Oboje pracują. Niestety niespodziewanie pogorszył się stan zdrowia mamy pani Karoliny. Kobieta wymagała stałej, profesjonalnej opieki, na którą nie było stać małżeństwa. Pani Karolina zaciągnęła więc kilka pożyczek, aby opłacić opiekunkę i rehabilitację dla swojej mamy. Niestety stan zdrowia chorej kobiety znów się pogorszył. Małżeństwo, aby opłacić drogie koszty leczenia, ponownie zaciągnęło zobowiązania, tym razem padło na Profi Credit.

Spłata kredytu na mieszkanie, spłata kilku wcześniejszych zobowiązań a teraz kolejnej, spowodowały większe zadłużenia. Pani Karolina wpadła w pułapkę i stała się niewypłacalna.

Czasami każdy z nas może mieć kłopot, który wydaje się nie do rozwiązania. Nie należy wtedy poddawać się, lecz szukać pomocy

Pani Karolina odszukała w Internecie naszą Kancelarię. W wyszukiwarce wpisała: pomoc przy oddłużaniu. Zadzwoniła do nas i umówiła się na darmową konsultację. Po zapoznaniu się z dokumentami wiedzieliśmy, że pani Karolina może wygrać sprawę. Mieliśmy rację! Powództwo zostało oddalone w całości, a koszty postępowania obciążyły powoda.

Darmowa konsultacja prawna dla każdego

Jeśli nie wiecie Państwo jak możecie poradzić sobie z wezwaniami do sądu, nakazami zapłaty, komornikami lub dręczącymi Was telefonami windykacjami, pamiętajcie, że posiadacie swoje prawa! Udzielimy wszelkich możliwych odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kontakt z nami jest telefoniczny, mailowy lub osobisty. Istnieje również możliwość wysłania nam skanów dokumentów. Gwarantujemy pełną dyskrecję!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy