Powództwo Lindorff NSFIZ oddalone w całości – wnieśliśmy skuteczny sprzeciw w imieniu Klienta

Lindorff NSFIZ odkupił długi Pana Adriana i rozpoczął proces odzyskiwania wierzytelności. Mężczyzna zgłosił się do nas z prośbą o praktyczną pomoc prawną – otrzymał ją, dzięki czemu powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Lindorff NSFIZ 
Wysokość długu:
12334,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rosnące zadłużenie, a mniejsze zarobki

Pan Adrian wpadł w zadłużenie wynikające z niespłaconej pożyczki w instytucji pozabankowej. Niespłacone zobowiązanie ciążyło coraz bardziej, tymczasem w firmie, w której jest zatrudniony nasz Klient doszło do „cięcia kosztów”. Pensja zmalała i niemożliwe stało się spłacenie zobowiązania. Firma pożyczkowa w końcu sprzedała dług funduszowi Lindorff NSFIZ. Wierzyciel wtórny wystąpił z pozwem o zapłatę, co zaowocowało wydaniem nakazu zapłaty. Pan Adrian pojawił się w drzwiach naszej Kancelarii następnego dnia po odebraniu przesyłki z sądu.

Kancelaria prawna zajmująca się długami

Mężczyzna poszukiwał prawników, którzy pomogliby mu zrozumieć swoje położenie oraz wyjść z tarapatów. W Internecie trafił na naszą stronę internetową, później na Facebooka. W końcu zdecydował się do nas zadzwonić i opowiedzieć o swojej sytuacji. Kolejnym krokiem było przesłanie nam skanów dokumentów – przeanalizowaliśmy je i odpowiedzieliśmy mailowo, o co w tym wszystkim chodzi. Pan Adrian postanowił się z nami spotkać w celu podpisania umowy.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Jako pełnomocnicy Klienta, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Dobrze uargumentowaliśmy swoje stanowisko dzięki czemu sąd nie miał wątpliwości – powództwo zostało oddalone w całości. Dzięki temu Pan Adrian nie musi już obawiać się spotkania z komornikiem. Wierzyciel nie może bowiem wnieść o egzekucję komorniczą.

Skuteczna kancelaria prawna

Nasza kancelaria cieszy się nie tylko dużym doświadczeniem, ale także wysoką skutecznością. Blisko 70 – 80% spraw, których się podejmujemy, kończy się pomyślnie dla naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

Oraz na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: