Photo by Sven van der Pluijm on Unsplash

Podpisaliśmy ugodę do wypowiedzianego kredytu hipotecznego. Sprawa z Santander Consumer Bank

Ugoda dotycząca długu, wobec którego wszczęta została egzekucja komornicza – brzmi skomplikowanie i niewiarygodnie, ale to jest możliwe. Nawet gdy chodzi o sprawę wypowiedzianego kredytu hipotecznego. Za nami sprawa tego rodzaju z Santander Consumer Bankiem.

Wierzyciel: Santander Consument Bank S.A.
Wysokość długu:
ok. 118 000 zł
Zadanie:
Negocjacje
Uzyskany efekt:
Ugoda z wierzycielem

Dług – blisko 120 tysięcy

Dług na blisko 120 tysięcy złotych, który trafia do komornika, zwłaszcza z tytułu wypowiedzianego kredytu hipotecznego, może oznaczać tylko jedno – duże kłopoty i utratę znacznej części lub całości majątku. Pan Kamil w momencie zgłoszenia się do nas wyglądał jak cień człowieka. Wiedzieliśmy, że nie żartuje mówiąc, że wpadł w poważne problemy finansowe – przyjrzeliśmy się sprawie.

Konsultacja prawna i strategia działania

Podczas spotkania dokonaliśmy analizy dokumentów i zaproponowaliśmy strategię działania. Pan Kamil zgodził się na nasze propozycje i od razu przystąpiliśmy do działania.

– Mężczyzna był u skraju załamania, przeciwko niemu toczyła się już egzekucja komornicza. Powiedział nam, że jeśli jest szansa na jej zatrzymanie, chce spróbować. Razem podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu negocjacji z wierzycielem, którym w tym przypadku był Santander Consumer Bank. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Ugoda – sukces!

– Na szczęście nasze działania okazały się skuteczne. Wierzyciel zgodził się na rozłożenie długu na 62 raty po 2000 zł. W ten sposób Pan Kamil odzyskał możliwość spłaty długu w miesięcznych ratach. Cieszymy się, że udało nam się pomóc Panu Kamilowi. – dodaje Łukasz Białkowski.

Pomoc prawna, długi

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika podejmuje sprawy wymagające obrony procesowej, reprezentuje też Klientów prowadząc negocjacje wierzycielami. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: