Ugoda ze SKOKiem Stefczyka – wypowiedziana umowa nie oznacza komornika! Są wierzyciele, z którymi warto negocjować porozumienia

Wypowiedziana umowa pożyczki w SKOKu Stefczyka była dla Pani Elżbiety motywacją do podjęcia działania – kobieta zgłosiła się do naszej kancelarii prawnej z prośbą o pomoc. Dzięki negocjacjom przeprowadzonym na czas, udało nam się zapobiec egzekucji komorniczej i dalszym kosztom.

Wierzyciel: SKOK Stefczyka
Wysokość długu:
ok. 32 500 zł
Zadanie:
Negocjacje
Uzyskany efekt: Ugoda z wierzycielem

Wypowiedziana umowa w SKOKu Stefczyka

Pożyczka, którą Pani Elżbieta wzięła w SKOKu Stefczyka nie została spłacona w całości. Różne zawirowania rodzinne i finansowe złożyły się na taką sytuację. Kobieta niemal od razu zgłosiła się do nas – najpierw nieufnie, wyłącznie z prośbą o analizę dokumentów. Podczas rozmowy wyjaśniliśmy, że istnieje duża szansa na zawarcie umowy ugody z wierzycielem. Zapewniliśmy też, że mamy doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju rozmów. Pani Elżbieta postanowiła skorzystać z naszych usług – po podpisaniu umowy od razu przystąpiliśmy do działania.

Porozumienie i wydłużenie harmonogramu spłaty pożyczki

Dzięki naszej interwencji cała sytuacja szybko się wyjaśniła – na mocy ugody zawartej ze SKOKiem Stefczyka, pożyczka zostanie spłacona do 2026 roku, tym samym termin spłaty wydłuży się do 10 lat. Nasza Klientka zyskała czas i spokój – gdyby sprawa trafiła do sądu, zapewne doszłoby w końcu do egzekucji komorniczej. Tego Pani Elżbieta obawiała się najbardziej.

Negocjacje – warto je podjąć!

Warto rozmawiać z wierzycielami nt ugody i spłaty długu na drodze polubownej. Dlaczego? Wielokrotnie udaje się sprawę załatwić w ten właśnie sposób, bez wchodzenia do sądu i bez dodatkowych kosztów związanych z procesem czy egzekucją komorniczą. Opisywana dziś sprawa tak się właśnie skończyła.

Kancelaria prawna z dużym doświadczeniem

Portal Dłużnika to strona prowadzona przez doświadczoną kancelarię prawną z Łodzi. Jednym z filarów naszej działalności jest podejmowanie negocjacji z wierzycielami, reprezentując Klientów. Wiemy, że dzięki temu możemy przyczynić się do poprawienia sytuacji dłużnika.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@new.portal-dluznika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy