Niższe raty, czyli efekt negocjacji ze SKOKiem Stefczyka

Niższe raty to efekt restrukturyzacji dwóch umów pożyczkowych – tym razem reprezentowaliśmy małżeństwo, które zgłosiło się do nas z problemem spłaty zobowiązań oraz prośbą o pomoc prawną. SKOK Stefczyka po raz kolejny okazał wyrozumiałość naszym Klientom, za co serdecznie dziękujemy. Bardzo cenimy sobie taką współpracę.

Wierzyciel: SKOK Stefczyka
Zadanie:
Negocjacje
Uzyskany efekt:
Ugoda; restrukturyzacja 2 umów pożyczkowych

Pożyczka w SKOKu Stefczyka

Państwo B. podpisali ze SKOKiem Stefyczka dwie umowy pożyczkowe – w pewnych odstępach czasu. Zawirowania w życiu prywatnym spowodowały, że małżeństwo nie było w stanie spłacać określonych rat – zobowiązanie zaczęło ich przerastać, a cała sytuacja stała się przytłaczająca.

Naszych Klientów długo trapiły obawy związane z pogorszeniem się sytuacji finansowej oraz brakiem możliwości regularnej spłaty pożyczek wziętych w SKOKu. Wiedzieli, że nie stać ich na płacenie określonych rat, a to doprowadzi prędzej czy później do poważniejszych konsekwencji. Największy lęk budziła wizja komornika, który przejmuje majątek należący do Państwa B. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Negocjacje z wierzycielem

Na szczęście małżeństwo zgłosiło się do nas w odpowiednim momencie. Mogliśmy dobrze przygotować się do rozmów. Udało nam się doprowadzić do zmiany warunków obu umów tak, że wysokość rat znacznie spadła – dodaje Łukasz Białkowski.

Państwo B. mogą dzięki temu uporać się ze zobowiązaniem bez obaw o to, że wierzyciel wystąpi przeciwko nim na drogę sądową. Z kolei SKOK Stefczyka wie, w jakiej sytuacji są jego Klienci, a przede wszystkim ma świadomość, że nie unikają spłaty długów.

Kancelaria prawna, oddłużanie

Portal Dłużnika to strona prowadzona przez kancelarię prawną, której główną działalnością jest prowadzenie spraw związanych z długami – negocjacje to jeden z filarów pracy naszych prawników. Raz jeszcze podkreślamy, że warto rozmawiać. Nie warto natomiast pozostawiać długu „samemu sobie”, ponieważ to prowadzi zazwyczaj do problemów. A im bardziej zignorowana sprawa, tym poważniejsze konsekwencje. – przestrzega Łukasz Białkowski.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/.

Dokumenty w tej sprawie: