Powództwo Marka S.A. oddalone w całości

Marka S.A. udziela pożyczek gotówkowych. Pani Marlena skorzystała z oferty. Gdy nie była w stanie wywiązać się z umowy pożyczkodawca uzyskał sądowy nakaz zapłaty… Nasza interwencja spowodowała, że powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Marka S.A.
Wysokość długu:
4 144,79 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości

Marka S.A. – szybka pożyczka

Rynek chwilówek jest większy, niż można by się tego spodziewać. Marka S.A, choć nazwa kojarząca się bardziej z branżą marketingową, to spółka udzielająca pożyczek gotówkowych. Wniosek można złożyć przez Internet. Firma oferuje także domową wizytę przedstawiciela – pieniądze bez wychodzenia z domu, na wyciągnięcie ręki. Brzmi cudownie, ale wiąże się z wysokimi kosztami.

Pożyczka na pożyczkę

Pani Marlena dobierała kolejne pożyczki na spłatę tych wcześniej zaciągniętych. Tak właśnie wygląda klasyczna pułapka, w którą często wpadają pożyczkobiorcy. W końcu Marka S.A. wystąpiła o sądowy nakaz zapłaty. Pani Marlena zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc – wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Zgodnie z decyzją sądu, powództwo zostało oddalone w całości.

Wiedza i doświadczenie

Znajomość przepisów oraz ogromne doświadczenie sprawiają, że potrafimy odpowiednio zareagować. Stajemy po stronie dłużników, którzy wpadli w kłopoty. Interweniujemy, gdy potrzebne są negocjacje z wierzycielami, lub reprezentacja Klientów w sądzie. Podejmujemy się także spraw dotyczących upadłości konsumenckiej.

Aby się z nami skontaktować, wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy także na nasz profil na portalu Facebook:  https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: