Ponad 43 tysiące złotych długu. Powództwo Credit Agricole oddalone w całości

Dług na ponad 43 tysiące złotych, nakaz zapłaty i niepewna przyszłość – Pan Konrad zgłosił się do nas będąc w trudnej sytuacji. Sprawa jednak budziła nasze wątpliwości. Udało nam się pomóc, doprowadzając do oddalenia powództwa Credit Agricole.

Wierzyciel: Credit Agricole S.A.
Wysokość długu: 43.032,99 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Dług w Credit Agricole

Bank Credit Agricole S.A. udzielił Panu Konradowi kredytu gotówkowego. Mężczyzna potrzebował gotówki na załatwienie prywatnych spraw – możemy napisać jedynie, że chodziło o pomoc potrzebną osobie z najbliższego otoczenia Pana Konrada.

Wypowiedziany kredyt

Pan Konrad nie był w stanie obsługiwać kredytu. Bank z czasem wypowiedział umowę kredytową, a sprawa trafiła do Sądu Rejonowego. Bank uzyskał sądowy nakaz zapłaty. Mężczyzna zgłosił się do nas z prośbą o pomoc – o naszej kancelarii opowiedziała mu znajoma, której pomogliśmy w sprawie związanej z firmą pożyczkową.

Pan Konrad przyjechał do nas z dokumentami dotyczącymi swojego zadłużenia. Podczas spotkania przyznał, że potrzebuje więcej czasu na uiszczenie całości długu, a termin zapłaty wskazany w nakazie jest dla niego nieosiągalny. Obawiał się także egzekucji komorniczej, która bez wątpienia by go pogrążyła. Sprawa wzbudziła też szereg naszych wątpliwości wobec czego przyjęliśmy pełnomocnictwo i wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Powództwo oddalone w całości

Mieliśmy rację, sprawa słusznie budziła nasze wątpliwości. Sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się właściwym posunięciem – sąd oddalił powództwo Credit Agricole S.A. w całości. Pan Konrad otrzyma 4817 złotych tytułem kosztów zastępstwa procesowego.

Jak skontaktować się z Portalem Dłużnika? Wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy