easyDebt NSFIZ przejął dług wobec Pana Adama – obroniliśmy Klienta wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty

eastDebt NSFIZ uzyskał sądowy nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi na kwotę 1232,14 złotych. Niewielki dług? Dla jednych tak, dla innych nie – dlatego działamy tak samo w każdej sprawie. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu i powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: easyDebt NSFIZ
Wysokość długu: 1232,14 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka, szybkie zadłużenie

Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z długiem, który wynikał z niespłaconej chwilówki. Szybka pożyczka na kilkaset złotych, później kolejna i tak zadłużenie urosło do 1232 zł. Wierzyciel sprzedał dług funduszowi easyDebt pozbywając się problemu, ale sprawiając kłopot Panu Adamowi. Fundusz złożył wniosek o sądowy nakaz zapłaty i go otrzymał. Pan Adam został wezwany do uregulowania zobowiązania w 14-dniowym terminie, ale postanowił się bronić kwestionując zasadność roszczenia. Pomogliśmy – w imieniu Klienta wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Dzięki naszej interwencji powództwo easyDebt zostało oddalone w całości.

Wysokość długu nie ma znaczenia, jeśli potrzebujesz pomocy

Nasza kancelaria oddłużeniowa przyjmuje wszystkie sprawy, w których jest w stanie pomóc Klientowi, niezależnie od wysokości zadłużenia. Uważamy, że skoro ktoś był w stanie pozwać o niską kwotę, to musi być też ktoś kto będzie w stanie bronić. Doskonale rozumiemy to, że dla niektórych 1000 zł to niekiedy majątek.

Oferujemy darmową analizę dokumentów, szczerość i rzetelność pracy. Aby się z nami skontaktować wystarczy napisać na pomoc@portal-dluznika.pl od razu przedstawiając swoją sprawę z podziałem na wierzyciela oraz wysokość zadłużenia. Dzięki temu będzie mogli szybko ustalić możliwości działania i udzielić pomocy prawnej.

Dokumenty w tej sprawie: