Vindix S.A. (wierzyciel wtórny) uzyskuje nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi. Interweniujemy

Vindix S.A. to firma, która kupuje długi stając się wierzycielem wtórnym. Pan Marcin otrzymał nakaz zapłaty i przyszedł do nas z prośbą o pomoc – udało się!

Wierzyciel: Vindix S.A.
Wysokość długu: 4228,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczki na spłatę pożyczek

Pan Marcin wpadł w typową spiralę długów – każda kolejna chwilówka była przeznaczona na spłatę poprzednich zobowiązań. Niestety jest to błędne koło, które kończy się stale rosnącym zadłużeniem. W efekcie niewielkie zadłużenie pierwotne urosło do ponad 4 tysięcy złotych. Firma pożyczkowa sprzedała dług firmie windykacyjnej, a ta z kolei wystąpiła o nakaz zapłaty.

Poszukiwanie pomocy

Mężczyzna znalazł się w sytuacji, z której samodzielnie nie potrafił znaleźć wyjścia. Zgłosił się więc do nas z prośbą o dokonanie analizy dokumentów i pytaniem o możliwości działania. Przedstawiliśmy Klientowi nasz „scenariusz” wydarzeń, ten zgodził się na udzielenie nam pełnomocnictwa i mogliśmy działać. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który poskutkował oddaleniem powództwa w całości.

Nie czekaj na komornika

Dzięki naszej interwencji, Panu Marcinowi nie grozi egzekucja komornicza. Co więcej, nasz Klient otrzyma zwrot kosztów postępowania w wysokości 917 złotych.

Jeśli znaleźliście się w podobnej sytuacji i nie wiecie, co robić, napiszcie do nas na: pomoc@new.portal-dluznika.pl. Mamy za sobą tysiące spraw związanych z długami. Około 70-80% podjętych przez nas spraw, kończy się sukcesem.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy