Kolejne powództwo TAKTO NSFIZ oddalone w całości

Nakaz zapłaty od TAKTO NSFIZ podziałał na Panią Justynę jak kubeł zimnej wody. Klientka obiecała, że nigdy więcej nie sięgnie po szybką pożyczkę. Doprowadziliśmy do oddalenia powództwa funduszu w całości.

Wierzyciel: TAKTO NSFIZ
Wysokość długu: ok. 1230 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości.

Szybka pożyczka i kłopoty gotowe

Chwilówka miała pomóc Pani Justynie załatać dziurę w budżecie domowym. Kilkaset złotych pożyczki szybko zmieniło się w ponad tysiąc złotych długu. Kobieta początkowo ignorowała ponaglenia do zapłaty, aż w końcu firma pożyczkowa sprzedała dług funduszowi. Kobieta otrzymała sądowy nakaz zapłaty i ze zdumienia zaniemówiła. Przestraszona, zadzwoniła od razu do naszej kancelarii.

Pomoc prawna

– Klientka zadzwoniła do nas trzymając przed oczami nakaz zapłaty. Była roztrzęsiona i przekonana, że wpadła w bardzo poważne kłopoty. Gdy udało nam się ją uspokoić, umówiliśmy się na spotkanie – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej dokonali analizy dokumentów i przygotowali sprzeciw od nakazu zapłaty. Ten krok okazał się słuszny – sąd oddalił powództwo w całości.

Kancelaria oddłużeniowa

Maksymą naszej kancelarii oddłużeniowej jest to, że każdy zasługuje na szacunek i szansę na wyjście z kłopotów. Nawet przy najniższych kwotach podejmujemy skuteczną obronę wierząc, że jeżeli ktoś mógł pozwać o niewielkie kwoty, to musi być też ktoś kto będzie bronił w takich sprawach. Problemy finansowe w dzisiejszych czasach dopadają niemal każdego z nas – zawsze staramy się wysłuchać historii osoby zadłużonej.

Podejmujemy się reprezentacji Klientów podczas rozmów z wierzycielami oraz przyjmujemy pełnomocnictwo w sprawach sądowych. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: