Profi Credit – powództwo oddalone w całości

Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty w sprawie przeciwko naszej Klientce. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw i uchroniliśmy Panią Monikę przed spotkaniem z komornikiem.

Wysokość długu: 9.438,29 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Spirala zadłużenia

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki. Pani Monika wpadła w typową spiralę zadłużenia po tym, jak nie udało jej się spłacić pierwszej chwilówki na kilkaset złotych w innej firmie pożyczkowej. Aby „załatać” to, co zostało do uiszczenia Pani Monika zdecydowała się na kolejną szybką pożyczkę. Sytuacja powtórzyła się jeszcze dwukrotnie, później trafiła do Profi Credit, a pożyczka do sądu. Wtedy nasza Klientka pojawiła się w naszej kancelarii.

Oddłużanie – gdzie szukać pomocy?

Pani Monika będąc już u skraju wyczerpania, poprosiła o pomoc przyjaciółkę. Wspólnie postanowiły dowiedzieć się, czy istnieją prawnicy specjalizujący się w sprawach związanych z długami. Przeszukując Internet, natknęły się na Portal Dłużnika, przeczytały opisy przypadków podobnych do tego, co spotkało Panią Monikę i umówiły się z nami na spotkanie.

Nasi prawnicy jak zwykle rozpoczęli od zapoznania się z sytuacją i dokładnej analizy dokumentów. Zaproponowali Pani Monice reprezentację w Sądzie i przygotowanie dobrze uargumentowanego sprzeciwu od nakazu zapłaty. Klientka się zgodziła, a my przystąpiliśmy do akcji.

Powództwo Profi Credit oddalone w całości

Dzięki naszej interwencji, Sąd oddalił powództwo Profi Credit. Oznacza to, że nasza Klientka nie musi już obawiać się spotkania z komornikiem. Dodatkowo, firma pożyczkowa została zobowiązana do zwrócenia Pani Monice prawie 2 tysięcy złotych za koszty procesu.

Kancelaria oddłużeniowa

Portal Dłużnika to strona prowadzona przez kancelarią oddłużeniową, która od ponad 10 lat pomaga osobom borykającym się z kłopotami finansowymi. Nasi prawnicy podejmują się negocjacji oraz reprezentacji Klientów w Sądzie. Blisko 80% podjętych przez nas spraw jest zakończona sukcesem – dłużnika, a tym samym naszym.

Jeśli wpadliście w długi i szukacie pomocy, napiszcie do nas na: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: