Kolejne umorzenia procesów po naszych sprzeciwach

Umorzenie postępowania to innymi słowy wycofanie się powoda z dalszej walki procesowej, jakby złożenie broni. Powód może nie uzupełnić braków pozwu po wezwaniu, ale może też cofnąć pozew przed rozprawą. Za nami trzy takie sprawy.

Wierzyciele: Open Finance NSFIZ, Eques Debitum NSFIZ, CreditStar
Zadanie: Sprzeciw od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowań

Dług – nakaz zapłaty – MY

Za nami trzy sprawy oddłużeniowe, z czego dwie związane z funduszami sekurytyzacyjnymi na spore kwoty. Nasi Klienci zgłosili się do nas w momencie, gdy wierzyciele uzyskali już sądowe nakazy zapłaty. Nasza interwencja polegała na analizie dokumentów i wniesieniu sprzeciwów z podniesieniem trafnych zarzutów dla każdego z przypadków. Jeden z nich dotyczył chwilówki wziętej w firmie CreditStar. Sąd umorzył postępowanie i zobowiązał pożyczkodawcę do zwrotu kosztów procesu naszej Klientce.

Umorzone postępowanie

W dwóch przypadkach, których odpisy dokumentów zamieszczamy na końcu tekstu, chodziło o nakazy zapłaty z powództwa funduszów sekurytyzacyjnych, które zajmują się skupowaniem długów od podmiotów finansowych, głównie banków. W przypadku Open Finance, wierzyciel sam cofnął pozew po naszej interwencji, a sąd umorzył postępowanie. Sprawa z Eques Debitum oraz sprawa z CreditStar także zakończyły się umorzeniami i dodatkowo zasądzeniem na rzecz naszych Klientów zwrotu kosztów procesu.

Kancelaria oddłużeniowa, Łódź

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika, mieści się w Łodzi ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Pomoc prawna, którą oferujemy, to przede wszystkim negocjacje z wierzycielami oraz obrona procesowa w momentach, gdy jest to konieczne. Aż 80% prowadzonych przez nas spraw kończy się sukcesem. Można nam zaufać.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy