• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit – czyli pomogliśmy kolejny raz. Klient odetchnął z ulgą

Profi Credit – czyli pomogliśmy kolejny raz. Klient odetchnął z ulgą

Obroniliśmy Pana Dariusza przed powództwem Profi Credit. Do zapłaty pozostanie tylko niewielka kwota niespłaconego kapitału. Nasz Klient odetchnął z ulgą – nie będzie komornika.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: Ok. 3500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w zdecydowanej większości

Szybka pożyczka od Profi Credit

Pan Dariusz to mężczyzna w średnim wieku, który jak sam przyznaje „nie ma głowy do papierów”. Mężczyzna wziął szybką pożyczkę w firmie Profi Credit, żeby wesprzeć finansowo córkę, która wpadła w kłopoty. Kapitał pożyczki wynosił nieco ponad 1500 złotych. Nasz Klient nie spłacił całości zobowiązania w terminie. Po jakimś czasie pożyczkodawca wystąpił o sądowy nakaz zapłaty.

Poszukiwanie pomocy

-Pan Dariusz znalazł nas przeglądając w Internecie informacje na temat podobnych przypadków. Na naszej stronie znalazł szereg opisów spraw bliźniaczo podobnych do własnej i postanowił do nas napisać. Umówiliśmy się na spotkanie w celu omówienia strategii działania i przystąpiliśmy do pracy – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Skuteczny sprzeciw od nakazu

Sprzeciw od nakazu zapłaty przyniósł zamierzony skutek. Zgodnie z decyzją Sądu, Pan Dariusz zapłaci tyle, ile rzeczywiście pożyczył plus niewielkie odsetki. Warto zauważyć, że na nakazie zapłaty widniała kwota wynosząca 3500 złotych. Dzięki naszej pomocy mężczyzna zapłaci 1639 zł plus niewielkie odsetki. Koszty procesu obciążą stronę przegraną.

Kancelaria oddłużeniowa

Długi nie są sytuacją bez wyjścia i wcale nie muszą oznaczać niekończących się kłopotów. Robimy wszystko, aby uchronić naszych Klientów przed wieloletnimi, nawarstwiającymi się problemami. Działamy szybko i skutecznie.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: