Profi Credit - czyli pomogliśmy kolejny raz. Klient odetchnął z ulgą

Obroniliśmy Pana Dariusza przed powództwem Profi Credit. Do zapłaty pozostanie tylko niewielka kwota niespłaconego kapitału. Nasz Klient odetchnął z ulgą – nie będzie komornika.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: Ok. 3500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w zdecydowanej większości

Szybka pożyczka od Profi Credit

Pan Dariusz to mężczyzna w średnim wieku, który jak sam przyznaje „nie ma głowy do papierów”. Mężczyzna wziął szybką pożyczkę w firmie Profi Credit, żeby wesprzeć finansowo córkę, która wpadła w kłopoty. Kapitał pożyczki wynosił nieco ponad 1500 złotych. Nasz Klient nie spłacił całości zobowiązania w terminie. Po jakimś czasie pożyczkodawca wystąpił o sądowy nakaz zapłaty.

Poszukiwanie pomocy

-Pan Dariusz znalazł nas przeglądając w Internecie informacje na temat podobnych przypadków. Na naszej stronie znalazł szereg opisów spraw bliźniaczo podobnych do własnej i postanowił do nas napisać. Umówiliśmy się na spotkanie w celu omówienia strategii działania i przystąpiliśmy do pracy – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Skuteczny sprzeciw od nakazu

Sprzeciw od nakazu zapłaty przyniósł zamierzony skutek. Zgodnie z decyzją Sądu, Pan Dariusz zapłaci tyle, ile rzeczywiście pożyczył plus niewielkie odsetki. Warto zauważyć, że na nakazie zapłaty widniała kwota wynosząca 3500 złotych. Dzięki naszej pomocy mężczyzna zapłaci 1639 zł plus niewielkie odsetki. Koszty procesu obciążą stronę przegraną.

Kancelaria oddłużeniowa

Długi nie są sytuacją bez wyjścia i wcale nie muszą oznaczać niekończących się kłopotów. Robimy wszystko, aby uchronić naszych Klientów przed wieloletnimi, nawarstwiającymi się problemami. Działamy szybko i skutecznie.
Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy