Debito NSFIZ cofa pozew i rezygnuje z dalszego procesu

Debito NSFIZ uzyskał nakaz zapłaty w sprawie długu Pani Renaty. Wnieśliśmy sprzeciw, a później było już z górki. Powód cofnął pozew, a nasza Klientka odetchnęła z ulgą.

Wierzyciel: Debito NSFIZ
Wysokość długu: 2610,96 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Cofnięcie pozwu, umorzenie postępowania

Dług w firmie pożyczkowej

Nakaz zapłaty od Debito NSFIZ podziałał na Panią Renatę niemal jak terapia wstrząsowa. Do tej pory nie przejmowała się długiem, który wziął się z niespłaconej chwilówki. Szczerze mówiąc była święcie przekonana, że wniesione wpłaty sprawę zamknęły. Niestety. Dług urósł, po czym został sprzedany funduszowi sekurytyzacyjnemu i zaczęło być groźnie…

Nakaz zapłaty w sprawie Debito NSFIZ

Pani Renata w końcu otrzymała nakaz zapłaty. Pani Renata postanowiła w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać pomocy u specjalistów. Trafiła do nas przez polecenie od swojej przyjaciółki.

Analiza dokumentów i skuteczny sprzeciw

Specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej przyjrzeli się sprawie, a po dokładnej analizie dokumentów znaleźli powody do wniesienia solidnego sprzeciwu. Interwencja Portalu Dłużnika po raz kolejny zakończyła się sukcesem i uchroniła Klientkę przed spotkaniem z komornikiem oraz jego następstwami.

Pani Renata uznała, że ponaglenia w tej sprawie może zignorować. Przecież wcześniej wpłaciła już tyle pieniędzy. Nie wiedziała jeszcze, że pisma są sygnałem zbliżającego się sądu i komornika… Na szczęście nakaz zapłaty zmotywował naszą Klientkę do działania. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa z doświadczeniem

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika od ponad 10 lat zajmuje się oddłużaniem Polaków. Wiedza, doświadczenie i stale powiększający się zespół prawników to nasze sposoby na skuteczną pomoc. Bronimy osób, które otrzymują zawyżone kary za brak spłaty i grozi im utrata całego majątku. Rozliczamy się za wygraną – nie wpędzamy dłużników w dodatkowe problemy finansowej.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl .

Dokumenty w tej sprawie: