• Home
  • Różne
  • Profi Credit i kolejna skuteczna interwencja naszej kancelarii

Profi Credit i kolejna skuteczna interwencja naszej kancelarii

Kolejna sprawa z Profi Credit. Tym razem chodziło o dług w wysokości 11 tysięcy złotych. Nasz sprzeciw ponownie okazał się skuteczny. Powództwo oddalone w całości!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 11.347,29 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Profi Credit – szybka pożyczka

Pożyczki zaciągane w firmie pożyczkowej Profi Credit to częsty temat naszych spotkań z Klientami. Pan Mirosław zgłosił się do nas roztrzęsiony z powodu nakazu zapłaty. Nie mógł uwierzyć w to, że historia podobna do tych, które czytał na różnych portalach internetowych, dotknęła także jego. Pożyczka, jaką zaciągnął była oczywiście dużo niższa od kwoty, która widniała na nakazie. Mało tego – kapitał został dawno temu spłacony. W efekcie Pan Mirek został wezwany do spłaty ponad 11 tysięcy złotych.

Sprzeciw od nakazu

Po analizie dokumentów i długiej rozmowie, jaka odbyła się między nami, a Klientem, ustaliliśmy, że musimy szybko wnieść sprzeciw od nakazu i cierpliwie czekaliśmy na decyzję sądu. Sprawa zakończyła się dokładnie tak, jak przewidzieliśmy – powództwo zostało oddalone w całości, a Profi Credit zostało dodatkowo obciążone kosztami procesu.

Święty spokój nie ma ceny

W związku z tym, że kwota do spłaty była wysoka, Pan Mirosław bardzo przestraszył się wizji komornika. Po zapoznaniu się z decyzją sądu wyraźnie odetchnął i się uspokoił. Mamy nadzieję, że tak rzeczywiście będzie. Pan Mirek ma znacznie więcej ważniejszych wydatków, niż borykanie się z zawyżonymi roszczeniami.

Zweryfikujemy Twoje wątpliwości

Otrzymałeś nakaz zapłaty, który budzi Twoje wątpliwości? Masz przeczucie, że coś się nie zgadza i zostałeś potraktowany niesprawiedliwie? Nie czekaj, aż sprawy same się rozwiążą bo tak się na pewno nie stanie! Zgłoś się do nas – jeśli coś jest nie tak, na pewno to zauważymy.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: