Profi Credit i kolejna skuteczna interwencja naszej kancelarii

Kolejna sprawa z Profi Credit. Tym razem chodziło o dług w wysokości 11 tysięcy złotych. Nasz sprzeciw ponownie okazał się skuteczny. Powództwo oddalone w całości!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 11.347,29 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Profi Credit – szybka pożyczka

Pożyczki zaciągane w firmie pożyczkowej Profi Credit to częsty temat naszych spotkań z Klientami. Pan Mirosław zgłosił się do nas roztrzęsiony z powodu nakazu zapłaty. Nie mógł uwierzyć w to, że historia podobna do tych, które czytał na różnych portalach internetowych, dotknęła także jego. Pożyczka, jaką zaciągnął była oczywiście dużo niższa od kwoty, która widniała na nakazie. Mało tego – kapitał został dawno temu spłacony. W efekcie Pan Mirek został wezwany do spłaty ponad 11 tysięcy złotych.

Sprzeciw od nakazu

Po analizie dokumentów i długiej rozmowie, jaka odbyła się między nami, a Klientem, ustaliliśmy, że musimy szybko wnieść sprzeciw od nakazu i cierpliwie czekaliśmy na decyzję sądu. Sprawa zakończyła się dokładnie tak, jak przewidzieliśmy – powództwo zostało oddalone w całości, a Profi Credit zostało dodatkowo obciążone kosztami procesu.

Święty spokój nie ma ceny

W związku z tym, że kwota do spłaty była wysoka, Pan Mirosław bardzo przestraszył się wizji komornika. Po zapoznaniu się z decyzją sądu wyraźnie odetchnął i się uspokoił. Mamy nadzieję, że tak rzeczywiście będzie. Pan Mirek ma znacznie więcej ważniejszych wydatków, niż borykanie się z zawyżonymi roszczeniami.

Zweryfikujemy Twoje wątpliwości

Otrzymałeś nakaz zapłaty, który budzi Twoje wątpliwości? Masz przeczucie, że coś się nie zgadza i zostałeś potraktowany niesprawiedliwie? Nie czekaj, aż sprawy same się rozwiążą bo tak się na pewno nie stanie! Zgłoś się do nas – jeśli coś jest nie tak, na pewno to zauważymy.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy