Kredyt w Plus Banku. Ugoda i obniżenie comiesięcznych rat

Jak mawiają – lepiej późno, niż wcale. Za nami sprawa długu wynikającego z niespłaconej umowy kredytowej w Plus Banku. Wkroczyliśmy do akcji w momencie, gdy sprawa była już w sądzie.

Wierzyciel: Plus Bank S.A.
Wysokość długu: 15.075,64 zł
Zadanie: Wynegocjowanie ugody
Uzyskany efekt: Ugoda

Szybka interwencja

Nie lubimy pracować pod presją czasu, ale jeśli istnieje taka potrzeba, podejmujemy odpowiednie kroki bez chwili zawahania. Tak też było w przypadku sprawy Pani Maryli. Nasza Klientka wzięła kredyt w Plus Banku i niestety, nie poradziła sobie z jego spłatą. Bank wypowiedział jej umowę, a sprawa trafiła do Sądu – właśnie w tym momencie otrzymaliśmy sprawę i musieliśmy szybko interweniować.

Tym razem nie mieliśmy czasu na spokojne omówienie strategii działania. Sprawa naszej Klientki była już dość zaawansowana, a sama Pani Maryla była tak zdenerwowana, że dała nam wolną rękę. Przyjęliśmy pełnomocnictwo i od razu przystąpiliśmy do pracy - opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii prowadzącej Portal Dłużnika.

Sprawa już w sądzie, a my negocjujemy!

Rozpoczęliśmy negocjacje z przedstawicielami Plus Banku. Celem było wynegocjowanie takiego porozumienia do wypowiedzianego kredytu, któremu sprostałaby nasza Klientka. Koniec końców udało nam się przekonać Plus Bank do zawarcia ugody. Dzięki temu obroniliśmy Panią Marylę przed zasądzeniem całej kwoty oraz przed komornikiem.

Skuteczna pomoc

Efektem porozumienia jest rozłożenie długu (wynoszącego blisko 16 tysięcy złotych) na mniejsze, comiesięczne raty. Pani Maryla zadeklarowała, że jest w stanie wpłacać 500 zł miesięcznie tytułem spłaty zobowiązania. Plus Bank przystał na tę propozycję, zatem wszystko skończyło się pomyślnie.

Trudno jest opisać, jak wiele emocji towarzyszyło tej sprawie. Z naszej strony konieczna była determinacja oraz pewność działania. Pani Maryla z kolei musiała nam stuprocentowo zaufać, a Bank wykazać się wyrozumiałością i zdrowym rozsądkiem.

Kancelaria oddłużeniowa gotowa do akcji

Nie czekajcie, aż problem sam się rozwiąże, bo tak się nie stanie. Zasada jest prosta – im dłużej zwlekacie, tym większe stają się Wasze długi, a sprawa komplikuje się coraz bardziej. Opiszcie nam swoje problemy, a my postaramy się pomóc.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy