Zakwestionowaliśmy wysokość kosztów pożyczki w Aasa Polska

Kolejny nakaz zapłaty w sprawie z powództwa Aasa Polska. Tym razem kwestinowaliśmy koszty pożyczki.

Powód: Aasa Polska
Kwota dochodzona pozwem: 4.467,40 zł
Zadanie: Obrona procesowa, sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Koszty pożyczki

Pan Michał nie spłacił w całości kwoty wynikającej z umowy pożyczki, którą zaciągnął jakiś czas temu od Aasa Polska. Można by dojść do wniosku, że nie wywiązał się z umowy i jest jak na widelcu (czyt. przegra w sądzie), a później będzie już tylko komornik. Nie do końca jest to prawda. Klient spłacił zaciągnięty kapitał, ale kwestionował koszty udzielone pożyczki. Efekt? Co najmniej bardzo dobry 😉 Powództwo oddalone w całości. Nie ma sprawy.

Unikaj chwilówek!

Niestety, chwilówki mają to do siebie, że zazwyczaj są zaciągane pochopnie i bez gruntownego zapoznania się z umową. Często klient nie zdaje sobie sprawy z tego, że bierze na siebie bardzo wysokie koszty udzielonej pożyczki, których nie będzie w stanie unieść. Później okazuje się, że wizja komornika to nie tylko zasłyszane historie. Jako kancelaria oddłużeniowa robimy wszystko, aby nie doszło do egzekucji komorniczej. Staramy się pomóc w takim zakresie, w jakim jest to możliwe - opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika

Jak wyjść z długów...?

Czy z długów można wyjść? Jak otrzymać pomoc? Na jakiej zasadzie działa kancelaria oddłużeniowa? Poznaj odpowiedzi na te pytania, kontaktując się z nami. Rozpisz swój problem z podziałem na: wierzyciel, kwota do spłaty i umów się na bezpłatną analizę dokumentów. Nasz email: pomoc@porta-dluznika.pl

Czytaj więcej: Sprawy związane z firmą pożyczkową Aasa Polska.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy