• Home
  • Różne
  • Kolejna wygrana sprawa z powództwa Profi Credit

Kolejna wygrana sprawa z powództwa Profi Credit

Profi Credit po raz kolejny spotkało się z prawnikami naszej kancelarii oddłużeniowej w sądzie. Tym razem chodziło o sprawę na ponad 32 tysiące złotych.

Powód: Profi Credit
Kwota dochodzona pozwem: 32.844,32 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty uchylony w całości

Nagląca potrzeba, szybka gotówka

Pożyczki „od ręki” oferowane przez firmy pożyczkowe wiążą się niestety z ryzykiem wynikającym z wysokich kosztów. Pan Arkadiusz przekonał się o tym na własnej skórze. Łatwo się bierze, gorzej ze spłatą.

Nasz Klient zdecydował się na szybką pożyczkę, gdy dowiedział się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Musiał zrobić remont mieszkania i kupić wyprawkę dla dziecka. To wszystko spowodowało, że Pan Arkadiusz zdecydował się na błyskawiczne pieniądze, korzystając z oferty Profi Credit.

Błyskawicznie rosnące zadłużenie

Konsekwencje były przewidywalne… Gdy nasz Klient nie mógł sprostać spłacie długu, Profi Credit wytoczyło ciężkie działa – sprawa trafiła do sądu. W tym momencie pozytywne nastawienie i przekonanie o tym, że „wszystko będzie dobrze” odeszło w siną dal. Pan Arkadiusz nie mówiąc o kłopotach swojej partnerce, przyszedł do nas z prośbą o pomoc. Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo wizja komornika pukającego do drzwi, wstrząsnęła przyszłym ojcem.

Profi Credit przegrywa w sądzie

Na szczęście sytuacja była możliwa do opanowania, co stwierdziliśmy po analizie dokumentów. Nasi prawnicy znaleźli powody, dla którego powództwo powinno zostać oddalone.

Firmy pożyczkowe nie są nieomylne, a nakaz zapłaty nie oznacza jeszcze, że sytuacja jest już przegrana. Zawsze należy szukać sposobu na obronę i odwrócenie szali na swoją korzyść. Nasza kancelaria oddłużeniowa właśnie tym się zajmuje – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia, która coraz bardziej się zapętla, nie czekaj do ostatniej chwili. Zgłoś się do specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Napisz do nas na: pomoc@portal-dluznika.pl

Czytaj więcej: Sprawy związane z firmą pożyczkową Profi Credit.

Dokumenty w tej sprawie: