Profi Credit i kolejna wygrana sprawa. Skuteczna obrona przed nakazem zapłaty

Profi Credit to jeden z naszych stałych przeciwników procesowych. Mamy w tej chwili kilkadziesiąt otwartych postępowań i zapewne niebawem będziemy świętować kolejne sukcesy. Dziś jedna z takich spraw.

Powód: Profi Credit
Kwota dochodzona pozwem: 11.689,35 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka na realizację marzeń

Pani Gabriela jest młodą, pełną energii kobietą. Jakiś czas temu zaciągnęła zobowiązanie w firmie Profi Credit. Pieniądze miały zostać przeznaczone na daleki wyjazd. Nasza Klientka była przekonana, że dzięki temu odświeży umysł, a po powrocie z siłą dynamitu powróci do ważnych spraw. Szybko okazało się, że taka wyprawa wymaga sporych nakładów finansowych, a zwrot pożyczki wcale nie jest taki łatwy.

Nieprzemyślana pożyczka może oznaczać kłopoty

Nasza Klientka wpłacała tyle, ile była w stanie ale szybko okazało się, że to nie wystarczy.  W końcu otrzymała pisemne wezwanie do zapłaty, a następnie wypowiedzenie umowy. Jak się z czasem okazało, Profi Credit postanowiło „iść na całość”. Pozew opiewał na ponad 11,5 tys. złotych. Pani Gabriela mimo wrodzonej werwy i szybkości działania, nie wiedziała co może z tym zrobić i postanowiła zwrócić się z problemem do nas.

Kancelaria oddłużeniowa w akcji

Nasza kancelaria oddłużeniowa przyjrzała się sprawie i postanowiła reprezentować Klientkę w sądzie. Nasi prawnicy wnieśli sprzeciw od nakazu i przedstawili swoje obiekcje podczas rozprawy. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. Profi Credit zostało zobligowane dodatkowo do zwrotu kosztów procesu.

Profi Credit to częsty oponent naszej kancelarii oddłużeniowej. Opis spraw związanych z tą firmą pożyczkową znajdziecie tutaj: Sprawy związane z firmą pożyczkową Profi Credit.

Jeśli borykasz się z problemem niespłaconej pożyczki, długi rosną, a Ty nie wiesz skąd bierze się dochodzona kwota oraz jak zapobiec pogłębianiu się problemów, napisz do nas na: pomoc@porta-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie:

 

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy