• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit i kolejna wygrana sprawa. Skuteczna obrona przed nakazem zapłaty

Profi Credit i kolejna wygrana sprawa. Skuteczna obrona przed nakazem zapłaty

Profi Credit to jeden z naszych stałych przeciwników procesowych. Mamy w tej chwili kilkadziesiąt otwartych postępowań i zapewne niebawem będziemy świętować kolejne sukcesy. Dziś jedna z takich spraw.

Powód: Profi Credit
Kwota dochodzona pozwem: 11.689,35 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka na realizację marzeń

Pani Gabriela jest młodą, pełną energii kobietą. Jakiś czas temu zaciągnęła zobowiązanie w firmie Profi Credit. Pieniądze miały zostać przeznaczone na daleki wyjazd. Nasza Klientka była przekonana, że dzięki temu odświeży umysł, a po powrocie z siłą dynamitu powróci do ważnych spraw. Szybko okazało się, że taka wyprawa wymaga sporych nakładów finansowych, a zwrot pożyczki wcale nie jest taki łatwy.

Nieprzemyślana pożyczka może oznaczać kłopoty

Nasza Klientka wpłacała tyle, ile była w stanie ale szybko okazało się, że to nie wystarczy.  W końcu otrzymała pisemne wezwanie do zapłaty, a następnie wypowiedzenie umowy. Jak się z czasem okazało, Profi Credit postanowiło „iść na całość”. Pozew opiewał na ponad 11,5 tys. złotych. Pani Gabriela mimo wrodzonej werwy i szybkości działania, nie wiedziała co może z tym zrobić i postanowiła zwrócić się z problemem do nas.

Kancelaria oddłużeniowa w akcji

Nasza kancelaria oddłużeniowa przyjrzała się sprawie i postanowiła reprezentować Klientkę w sądzie. Nasi prawnicy wnieśli sprzeciw od nakazu i przedstawili swoje obiekcje podczas rozprawy. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. Profi Credit zostało zobligowane dodatkowo do zwrotu kosztów procesu.

Profi Credit to częsty oponent naszej kancelarii oddłużeniowej. Opis spraw związanych z tą firmą pożyczkową znajdziecie tutaj: Sprawy związane z firmą pożyczkową Profi Credit.

Jeśli borykasz się z problemem niespłaconej pożyczki, długi rosną, a Ty nie wiesz skąd bierze się dochodzona kwota oraz jak zapobiec pogłębianiu się problemów, napisz do nas na: pomoc@porta-dluznika.pl.

Dokumenty w tej sprawie: