Sprawa z Daily Finance

Misją naszej kancelarii jest pomoc osobom zadłużonym, które często nie mają środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb. W takich przypadkach pracujemy często całkowicie za darmo. Za nami sprawa dotycząca Daily Finance, którą prowadziliśmy nieodpłatnie. Jak widać nawet przy tak niewielkich roszczeniach warto się bronić.

Powód: Daily Finance
Kwota dochodzona pozwem: 1121,45 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Darmowe oddłużanie

Nasza kancelaria oddłużeniowa często działa całkowicie za darmo, pomagając dłużnikom, którzy nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe wydatki. Pani Jadwiga była jedną z tych Klientek, które otrzymały od nas nieodpłatną pomoc.

Szybka pożyczka i kłopoty gotowe

Pani Jadwiga to starsza osoba, która nie była do końca świadoma konsekwencji, z jakimi wiąże się zazwyczaj szybka pożyczka. Niestety trzebo to też powiedzieć – zaciągnęła zobowiązania wiedząc, że nie będzie w stanie go spłacić. To bardzo lekkomyślne mimo że chwilówka wydawała jej się dobrym sposobem na szybkie otrzymanie gotówki. Slogany reklamowe zachęcające do skorzystania z oferty i miły przedstawiciel firmy, zrobiły swoje. Na szczęście bliscy naszej Klientki polecili jej naszą kancelarię.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu, wnioskując o jego oddalenie. Sąd uznał nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości. Dzięki temu Pani Jadwiga nie musi obawiać się nieprzyjemnego spotkania z komornikiem.

Dokumenty w tej sprawie: