Sprawa z Daily Finance

Misją naszej kancelarii jest pomoc osobom zadłużonym, które często nie mają środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb. W takich przypadkach pracujemy często całkowicie za darmo. Za nami sprawa dotycząca Daily Finance, którą prowadziliśmy nieodpłatnie. Jak widać nawet przy tak niewielkich roszczeniach warto się bronić.

Powód: Daily Finance
Kwota dochodzona pozwem: 1121,45 zł
Zadanie: Obrona procesowa przed roszczeniem dochodzonym pozwem
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Darmowe oddłużanie

Nasza kancelaria oddłużeniowa często działa całkowicie za darmo, pomagając dłużnikom, którzy nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe wydatki. Pani Jadwiga była jedną z tych Klientek, które otrzymały od nas nieodpłatną pomoc.

Szybka pożyczka i kłopoty gotowe

Pani Jadwiga to starsza osoba, która nie była do końca świadoma konsekwencji, z jakimi wiąże się zazwyczaj szybka pożyczka. Niestety trzebo to też powiedzieć – zaciągnęła zobowiązania wiedząc, że nie będzie w stanie go spłacić. To bardzo lekkomyślne mimo że chwilówka wydawała jej się dobrym sposobem na szybkie otrzymanie gotówki. Slogany reklamowe zachęcające do skorzystania z oferty i miły przedstawiciel firmy, zrobiły swoje. Na szczęście bliscy naszej Klientki polecili jej naszą kancelarię.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu, wnioskując o jego oddalenie. Sąd uznał nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości. Dzięki temu Pani Jadwiga nie musi obawiać się nieprzyjemnego spotkania z komornikiem.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy