Kredyt w TF Bank – porozumienie i restrukturyzacja umowy

Pomogliśmy Pani Julii doprowadzić do ugody, dzięki której będzie w stanie spłacić swój kredyt w całości, bez większych problemów.

TF Bank udzielił naszej Klientce kredytu konsumenckiego, którego termin spłaty dobiegał końca. Niestety, Pani Julia nie była w stanie wywiązać się z warunków określonych w umowie kredytowej. Nie wiedziała w jaki sposób może wybrnąć z trudnej sytuacji i obawiała się, że sama nie poradzi sobie z negocjacjami. Mimo szczerych chęci spłaty zobowiązania, znalazła się w trudnej sytuacji, która bez naszej interwencji prawdopodobnie zakończyłaby się egzekucją komorniczą.

Kredyt konsumencki

Kredyt konsumencki to kredyt udzielany na cele prywatne, niezwiązane z działalnością gospodarczą. Specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentowali Klientkę podczas negocjacji z TF Bankiem w celu restrukturyzacji umowy kredytowej. Efektem naszego działania było rozłożenie sumy pozostałej do zapłaty na 84 raty, dzięki czemu ich wysokość zmniejszyła się o ponad połowę. Dodatkowo odzyskaliśmy składkę wcześniejszego ubezpieczenia. Pani Julia będzie mogła regularnie oddawać część pieniędzy, powolutku wywiązując się ze zobowiązania.

Zapobiegaj zadłużeniu

Nasza działalność nie ogranicza się do interwencji w momencie, gdy Klienci wpadli po uszy w długi. Chętnie pomagamy także osobom takim, jak Pani Julia, które chcą ich uniknąć i potrzebują porady oraz wsparcia. Bardzo ważne jest kontrolowanie swojej sytuacji finansowej i dokładne monitorowanie przebiegu spłaty zobowiązań. Na szczęście obserwujemy wzrost świadomości osób, które sięgnęły po kredyt lub pożyczkę – zgłaszają się do nas zanim problem osiągnie dużą skalę. Dzięki temu możemy wspólnie wypracować model, który umożliwia systematyczne wyjście z długów.

Sprawdzona kancelaria oddłużeniowa

Nasza kancelaria oddłużeniowa działa czynnie od ponad 10 lat. Pomagamy Klientom wyjść ze spirali zadłużenia, uporządkować nawarstwiające się problemy finansowe i znaleźć rozwiązania, które pomogą im uniknąć komornika. Podejmujemy się reprezentowania w sądzie oraz rozmów z przedstawicielami banków. Jeśli borykacie się z długami lub chcecie im zapobiec, ale potrzebujecie pomocy, zgłoście się do nas.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: