Kancelaria spłaciła dług Klientki. Natychmiastowa reakcja w kryzysowej sytuacji

Przypadki niektórych naszych Klientów są na tyle zaawansowane, że wymagają szybkiego podjęcia decyzji i natychmiastowej interwencji. Właśnie taka była sytuacja Pani Elżbiety, która „na już” potrzebowała pomocy, aby uniknąć komornika. Postanowiliśmy pomóc inaczej niż zwykle…

Pani Elżbieta jest uroczą, starszą kobietą, która ponad wszystko ceni sobie relacje z bliskimi. Każdemu z nich stara się przychylić nieba, nie wymagając niczego w zamian. Niestety, los nie był dla niej zbyt łaskawy i zmusił do podjęcia kilku ryzykownych decyzji. Pani Ela zadłużyła się w kilku miejscach i ciążą na niej nakazy zapłaty. W momencie, gdy się do nas zgłosiła, jeden z nich był już prawomocny.

Akcja-reakcja. Jedyna możliwość uniknięcia egzekucji komorniczej

Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby uchronić naszą Klientkę przed egzekucją komorniczą. Czasu właściwie nie było, ponieważ nakaz otrzymał klauzulę wykonalności. Postanowiliśmy wziąć spłatę na siebie. Nasza kancelaria uiściła opłatę, udzielając Pani Elżbiecie wsparcia. Nasi specjaliści nadal pracują nad strategią, która pozwoli naszej Klientce na systematyczne wyjście z długów. Uzgodniliśmy wspólnie, że Pani Ela odda nam pieniądze w niewielkich ratach, na które może sobie pozwolić bez żadnych dodatkowych kosztów.

Pracujemy dla Klientów, nie przeciwko nim

Takie niestandardowe działanie nie jest dla nas nowością, choć nie zdarza się zbyt często. Wychodzimy z założenia, że jesteśmy przede wszystkim ludźmi i pracujemy dla ludzi. Nasz zawód wymaga od nas skrupulatności, rzeczowości i nieraz także wyrachowania, jednak nigdy nie kosztem Klientów. Zbyt długo pracowaliśmy nad modelem działania, który byłby dla nich przyjazny, żeby teraz to wszystko zaprzepaścić. Pani Elżbieta była pozytywnie zaskoczona taką postawą i odetchnęła z wdzięcznością, gdy otrzymała od nas dowód wpłaty. Teraz możemy spokojnie działać dalej.

Od ponad 13 lat oddłużamy Polaków. Nasza skuteczność utrzymuje się na wysokim poziomie, co owocuje zaufaniem naszych Klientów. Podejmujemy się zarówno negocjacji i reprezentacji w sądzie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dowód wpłaty: