Eques Debitum FIZ NFS przegrywa w sądzie

Eques Debitum FIZ NSF pozwał Pana Adama na kwotę wynoszącą blisko 10 tysięcy złotych. Klient poprosił nas o pomoc – to była dobra decyzja.

Eques Debitum po raz kolejny spotkało się z nami w sądzie. Wcześniej broniliśmy naszych Klientów w kilku sprawach związanych z funduszem: Sprawy związane z Eques Debitum FIZ NFS. Tym razem chodziło o pozew, który był bezzasadny.

Pozew na blisko 10 tysięcy złotych

Pan Adam umówił się z nami na spotkanie nie do końca wierząc, że będziemy w stanie realnie mu pomóc. Obawiał się, że pozew, który otrzymał od Eques Debitum wpędzi go w poważne kłopoty finansowe. Okazało się jednak, że jesteśmy w stanie pomóc.

Eques Debitum w sądzie

Nasi prawnicy dobrze przyjrzeli się dokumentom, które dotyczyły sprawy. Okazało się, że w świetle przepisów roszczenie Eques Debitum było bezzasadne. Fundusz nie posiadał legitymacji czynnej procesowej. Udało nam się tego dowieść w sądzie, dzięki czemu powództwo upadło w całości.

Diabeł tkwi w szczegółach

Specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej zawsze dokonują analizy dokumentów związanych z pożyczką, kredytem, czy jakimkolwiek innym zobowiązaniem Klienta. Dzięki temu mają jasny obraz całej sytuacji i mogą zaplanować kolejne działania. Jeśli nie jesteście pewni, czy dobrze interpretujecie dokumenty, zgłoście się koniecznie. Być może, tak jak Pan Adam, potrzebujecie merytorycznego wsparcia osób z doświadczeniem. Pomożemy Wam wyjść z długów.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: