Bank PKO wypowiedział trzy umowy kredytowe. Wynegocjowaliśmy ugodę do każdej z nich!

Za nami 4 miesiące twardych negocjacji z PKO Bank Polski. Walczyliśmy, walczyliśmy i wywalczyliśmy ugody w sprawie aż trzech wypowiedzianych umów kredytowych dla jednego Klienta. Po raz kolejny udowodniliśmy, że nie można się poddawać, a wytrwałość prowadzi do sukcesu. Najważniejsze to użyć odpowiednich argumentów – potrafimy to zrobić nawet w trudnych przypadkach.

Wypowiedziana umowa kredytowa to poważna sprawa

Nasz Klient wziął kredyt hipoteczny, gotówkowy oraz obciążył kartę kredytową. Niestety PKO Bank Polski wypowiedział mu wszystkie trzy umowy kredytowe. Warto nadmienić, że takie działanie to najbardziej surowe rozwiązanie na jakie decydują się banki. Oznacza bowiem konieczność uregulowania zobowiązania niezwłocznie, zaraz po uprawomocnieniu wypowiedzenia umowy kredytowej. Nie podjęcie negocjacji z wierzycielem może skutkować skierowaniem sprawy do sądu a po uzyskaniu tytułu wykonawczego – do komornika. Lawinowo rosnące wtedy koszty nie wróżą niczego dobrego. Zazwyczaj z takich długów ciężko się już podnieść.

Sytuacja Klienta była bardzo trudna, bowiem gdyby nie zgłosił się do nas musiałby spłacić natychmiast zadłużenie opiewające na kwotę ponad 625 tysięcy złotych! Na szczęście trafił do nas. Nasza Kancelaria powstała po to, aby pomagać w trudnych sytuacjach związanych z kredytami i pożyczkami. Zajmujemy się tym w czym jesteśmy najlepsi - skutecznym oddłużeniem.

Negocjacje zakończone sukcesem

Po 4 miesiącach udało nam się wypracować ugodę do każdej z wypowiedzianych umów. Klient będzie mógł nadal spłacić wszystkie zobowiązania w ratach rozłożonych w czasie. Kredyt hipoteczny został rozbity na 377 rat, przez wydłużenie okresu kredytowania z 25 lat do aż 31 lat. Natomiast kredyt gotówkowy został rozłożony aż na 142 raty, a zadłużenie związane z obciążeniem karty kredytowej na 30 rat. Dzięki naszej interwencji Klient zyskał podwójnie. Przede wszystkim nie musiał od razu oddawać bankowi całych, horrendalnie wysokich kwot. Dodatkowo, w wyniku nowego rozłożenia zobowiązań, wysokość miesięcznych rat znacznie spadła.

Jaki płynie z tego morał? Warto zaufać ekspertom, powierzyć swoją sprawę odpowiedniej Kancelarii i walczyć w ten sposób o swoje.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyroki w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy