Ugoda z Bankiem

Kolejna ugoda z Bankiem. Szczególną uwagę warto zwrócić na sposób księgowania dokonywanych wpłat. W połowie na kapitał a w połowie na odsetki umowne. W ten sposób nasi Klienci dokonają szybszej spłaty zobowiązania i zapłacą niższe odsetki. Dlaczego to takie ważne? Wiadomo, że odsetki naliczane są od salda kapitału. Im mniejszy kapitał tym mniejsze odsetki. Na początku spłaty każdego zobowiązania to odsetki w racie kapitało-odsetkowej znaczenie przewyższają kwotę kapitału przez co wolniej spłaca się kapitał. W przypadku tej ugody spłata kapitału i odsetek następuje w stosunku 50 / 50%. Jeszcze jedna ważna rzecz - pierwotna rata wynosiła ponad 2000 zł. Rata wynikająca z umowy 1500 zł.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Bank Spółdzielczy w Brzesku

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy