Ugoda Skok Stefczyka

Ugoda Skok Stefczyka, czyli mamy kolejne porozumienie z miesięcznie płatnymi ratami.  Tym razem kwota do spłaty wynosi blisko 35 000 zł. Dzięki naszej pomocy i prowadzonym działaniom zostanie rozłożona na 80 miesięcznie płatnych rat, po 600 zł każda. A było już gorąco... Sprawa w sądzie, od kilku miesięcy czynna egzekucja z wynagrodzenia naszego Klienta, do tego żeby było mało zagrożenie dla kredytu hipotecznego z uwagi na potrącenia z wynagrodzenia dłużnika. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie...

Masz podobny problem? Potrzebujesz wsparcia w procesie negocjacji?

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

ugoda-skok-steczyka

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Skok Stefczyka, Ugoda Skok Stefczyka,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy