Kolejna ugoda bankowa

Ostatnio żyjemy w kosmicznym tempie. Spraw przybywa, zmieniliśmy siedzibę Kancelarii na dużo większą, dołączają kolejni prawnicy do naszego grona. W tym pośpiechu są też kolejne sukcesy. Od kilku miesięcy prowadzimy trudne rozmowy w sprawie 4 kredytów przemiłych Państwa D. z południowej Polski. Oczywiście jak to często bywa wszystkie umowy wypowiedzianej i skierowane do egzekucji z nieruchomości. Do dnia dzisiejszego podpisaliśmy już porozumienia z 2 bankami, a szykuje się kolejna ugoda bankowa z trzecim wierzycielem. Na koniec pozostawiliśmy sobie jeszcze Getin Noble Bank, z którym właściwie też juz jesteśmy dogadani. W tym przypadku porozumienie podpiszemy z chwilą zawarcia wszystkich 3 porozumień.

Jeszcze dziś (najpóźniej jutro) kolejne wpisy na naszym portalu. Mamy za sobą kolejną upadłość konsumencką tym razem hazardzisty. Zakładamy, że do umorzenia będzie kwota ok 240 000 zł zobowiązań Pana Marcina. Mamy za sobą dwa oddalone powództwa. Jedno na kwotę ok 4 500 zł dochodzone przez Inkaso Kredytowe z siedzibą w Zamościu, drugie na znaczenie większe pieniądze dochodzone przez Fundusz Sekurytyzacyjny. Są też kolejne ugody z Getin Bank i Euro Bank. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu www.portal-dluznika.pl

Poniżej wyżej wspomniana ugoda i jak zwykle pozostajemy do dyspozycji: pomoc@new.portal-dluznika.pl

ugoda-bankowa

Tagi: Krakowski Bank Spółdzielczy, Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Ugoda bankowa, Ugoda, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy