Zwrot niesłusznie wyegzekwowanych pieniędzy

Jeden z naszych Klientów w dniu wczorajszym stał się bogatszy o kwotę przeszło 7 000 zł. Tak się kończy sprawa naszego Klienta, który zwrócił się do nas o pomoc w związku z egzekucją na rzecz jednego z Funduszy Sekurytyzacyjnych. Przez ponad rok egzekucji Fundusz otrzymał wspomnianą wyżej kwotę. Na szczęście włączyliśmy się do sprawy, udało się skutecznie przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu, sprawę oczywiście wygraliśmy. Wczoraj wpłynął zwrot niesłusznie wyegzekwowanych pieniędzy.

Masz podobny problem? Napisz do nas na adres email: pomoc@portal-dluznika.pl

zwrot-nieslusznie-wyegzekwowanych-pienie%cc%a8dzy

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Zwrot niesłusznie wyegzekwowanych pieniędzy,

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy