Upadłość konsumencka - kolejny sukces na naszym koncie

Kolejna upadłość konsumencka na naszym koncie. Udało nam się pomóc kolejnemu nieszczęśnikowi umoczonemu w poważnych długach. Dziś przyszła wiadomość, że kolejny wniosek został rozpatrzony pozytywnie i Sąd Rejonowy podzielił przytoczone argumenty ogłaszając Pana Jarosława upadłym. Teraz sprawą zajmie się wyznaczony Syndyk, który przystąpi do likwidacji nieznacznego majątku upadłego. Można mieć nadzieję, że pozostała po likwidacji majątku kwota (jeżeli w ogóle się to uda zrobić) zostanie rozłożona na drobne raty, po czym zostanie umorzona.

Pan Jarosław na swoim koncie miał zobowiązania na łączną kwotę ponad 150 000 zł. Zobowiązania od lat w egzekucji, wielokrotnie sprzedawane kolejnym wierzycielom. Właściwie gdyby nie upadłość nasz Klient nie miałby żadnych szans na wyjście z tego bagna.

Szukasz pomoc? Pisz. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl


upadłość konsumencka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy