BEST 1 NSFIZ - kolejny wygrana sprawa

BEST 1 NSFIZ złożył pozew do sądu przeciwko naszemu Klientowi. Po szczegółowej analizie akt sprawy okazało się, że przywołane w pozwie okoliczności sprawy budzą szereg wątpliwości. Zaczęliśmy działać, jak widać skutecznie 😉

Wystosowane przez naszą kancelarię pisma procesowe spowodowały, że Fundusz zrezygnował z dochodzenia roszczenia. Innymi słowy, nie ma nakazu, nie ma komornika, a dodatkowo Fundusz został obciążony kosztami postępowania. Klient bardzo zadowolony, nie ma sprawy, nie ma komornika - może spokojnie może wywiązywać się z innych zobowiązań.

Jeżeli Fundusz ponownie skieruje sprawę tego długu do sądu, ponownie zgłosimy się do sprawy. Wiadomo jaki będzie efekt 😉

Masz podobną sprawę? Pisz! Nasz email: pomoc@porta-dluznika.pl

Pozdrawiamy!

BEST 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty 1

BEST 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty 2

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy