Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Zwrócił się do nas Klient, który o sprawie z powództwa Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty dowiedział się od komornika ze swojego miasta. Trzeba było działać szybko, żeby komornik nie narobił jeszcze większych "szkód" w rozpoczętej właśnie egzekucji.

Podstawowe pytanie, czy warto bronić się przed nakazami zapłaty wydanymi przed wielu wielu laty? Okazuje się, że tak. W tej sprawie nie mieliśmy wątpliwości, że po 3 latach uda nam się skutecznie pomóc. Nakaz zapłaty doręczono pod niewłaściwy adres pozwanego. Przesyłkę odebrał brat pozwanego. To wystarczyło, żeby przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty. Dalej poszło już z górki... Mamy otwarte drzwi do podniesienia zarzutów i obrony przed roszczeniami Funduszu.

O dalszych losach sprawy oczywiście poinformujemy w osobnym wpisie na naszym portalu. Nie mamy wątpliwości, że dla naszego Klienta sprawa zakończy się z sukcesem. Kolejna oddłużona osoba!

Nasze email: pomoc@portal-dluznika.pl. Pisz jeżeli masz podobne problemy!

Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy