Ugoda w BPH

Ugoda w BPH

Poniżej przedstawiamy kolejny ciekawy przypadek. Jeszcze świeży sprzed kilkunastu dni. Dokładnie mówiąc chodziło o zawarcie umowy ugody z Bankiem BPH. Sprawa dotyczyła kredytu hipotecznego wypowiedzianego niemal dwa lata temu, a zabezpieczonego na dwóch nieruchomościach. Jedną z nich dłużnicy za zgodą banku sprzedali, natomiast naszym zadaniem było podpisanie umowy ugody na możliwie najlepszych dla dłużników warunkach. Rzecz dotyczyła dość poważnej kwoty bo blisko 370 000 zł. Sprawa skierowana do egzekucji.

Negocjacje przebiegły dość sprawnie, a najciekawszym okazał się sam ich efekt. Mimo początkowo dość niekorzystnych warunków Bank zgodził się na spłatę wierzytelność 300 000 zł w miesięcznych ratach po 2500 zł (tak wnioskowaliśmy i taka była deklaracja dłużników), przy czym pozostała część zobowiązania tj blisko 70 000 zł byłaby dłużnikom w całości umorzona. Bank zgodził się także na potraktowanie porozumienia kwotowo, co oznacza że po spłacie 300 000 zł w miesięcznych ratach jak wyżej kwota naliczonych odsetek będzie w całości umorzona. W ten sposób spłata potrwa 120 miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu. Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda w bph 1

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy