Oddłużanie i pomoc z Portalem Dłużnika odmieni Twoje życie

5 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie i pomoc z naszą Kancelarią Oddłużeniową się opłaca - to zdanie, które dla wielu naszych klientów stało się symbolem nowego, lepszego życia. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć historię, która nie tylko świadczy o naszym profesjonalizmie, ale także pokazuje, że z problemem długów można wygrać.

Powód: Investment Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.539,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 500,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów sądowych

Nasz klient, pan Marcin, od dłuższego czasu zmagał się z ciężarem, jakim jest spirala zadłużenia. Kredyty, pożyczki, zobowiązania niebankowe – lista wydawała się nie mieć końca. Każdy nowy dzień przynosił ze sobą kolejne monity, upomnienia, a wizje komornika stawały się coraz bardziej realne. Pan Marcin czuł się jak w potrzasku, bez wyjścia.

Oddłużanie i pomoc z Portalem Dłużnika odmieni Twoje życie

Oddłużanie i pomoc

Zadzwoń do nas i przekonaj się – to nie tylko hasło reklamowe, to zaproszenie do podjęcia walki o swoje prawa i godność. Pan Marcin podjął to wyzwanie i razem z nami rozpoczął proces oddłużania. Oddłużanie i pomoc to nasza mocna strona. To nasza codzienność.

Każdy, kto boryka się z problemami finansowymi, wie, że sądowe rozprawy to nieunikniony element walki o swoje. Ale kiedy sąd oddalił powództwo w części, dla naszego klienta było to jak powiew nadziei. Kamień spadł mu z serca, gdyż wiedział, że jesteśmy o krok bliżej do celu. Nam zresztą również. Radość i ulga, które widzieliśmy w jego oczach, dawały nam dodatkową energię do dalszego działania.

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej rozumiemy to jak nikt inny. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przypadku i dogłębnej analizie sytuacji finansowej naszych klientów, jesteśmy w stanie wypracować najkorzystniejsze strategie oddłużeniowe. Pomagamy w negocjacjach z wierzycielami, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i instytucjami finansowymi, a przede wszystkim – dajemy wsparcie na każdym etapie procesu oddłużania. Oddłużanie i pomoc z nami to przyjemność.

Nasza praca to nasza pasja. Każda wygrana sprawa to dla nas potwierdzenie, że dobro naszych klientów jest wartością nadrzędną. Z nami można przetrwać trudności, wyjść na prostą i zacząć żyć bez ciągłego ciężaru zadłużenia. Jesteśmy tu po to, by pokazywać, że z problemami finansowymi można i należy walczyć.

Kancelaria Oddłużeniowa to zespół ludzi, którzy wkładają całe swoje serce, aby pomagać innym

Pan Marcin, który dziś patrzy na świat z nową nadzieją, jest tego najlepszym przykładem. Nie czekaj. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że oddłużanie i pomoc z naszą kancelarią to najlepsza droga do finansowej wolności.

Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie. Spraw, abyś to Ty przejął kontrolę nad swoją przyszłością. Skontaktuj się z nami i razem znajdziemy wyjście z finansowych tarapatów. Twoja stabilność finansowa to nasz cel, a Twoje zadowolenie to nasza misja. Oddłużanie z nami to nie tylko szansa na nowy początek, ale również gwarancja, że nie będziesz walczyć sam.

Nie czekaj dłużej. Wierzyciele nie śpią. Oddłużanie wymaga czasu. Czas odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Wiadomo, że kiedyś upłynie ale im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej będziesz cieszyć się z wolności finansowej i z życia. Na co więc czekasz?


Antywindykacja to oddłużanie długów

Już dawno zapomnieliśmy o tych czasach, kiedy sklepowe półki świeciły pustkami. Istotnie wówczas ludzie posiadali pieniądze, ale mieli, co za…

Pomoc prawna przy oddłużaniu

W przypadku pozwanej przez Ultimo Portfolio Investment, udzielona przez naszego mecenasa pomoc prawna przy oddłużaniu, okazała się bezcenna. Istotnie Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i pomoc

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget