Skuteczny i możliwy proces oddłużania

4 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczny i możliwy proces oddłużania z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens i jest na wyciągnięcie ręki. Zmagasz się z długami? Nie jesteś sam. Wiele osób przechodzi przez trudności finansowe, które mogą wydawać się nie do pokonania. Jednak istnieje rozwiązanie, które może przywrócić Ci spokój ducha i pozwolić odzyskać kontrolę nad Twoim życiem finansowym. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje skuteczny i możliwy proces oddłużania, który nie jest jedynie obietnicą – to sprawdzona ścieżka do wolności finansowej.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
3.992,45 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Skuteczny i możliwy proces oddłużania

Skuteczny i możliwy proces oddłużania

To prawda, której doświadczyły już setki naszych klientów. Wystarczy pierwszy krok – zadzwoń do nas. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez proces oddłużania krok po kroku, tak abyś mógł ponownie cieszyć się życiem bez ciężaru zadłużenia.

Nasza klientka, pani Anna, była przerażona, gdy otrzymała sądowy nakaz zapłaty. Długi, które się nagromadziły, wydawały się być przeszkodą nie do pokonania. Jednak dzięki współpracy z naszą Kancelarią Oddłużeniową, udało się obrócić sytuację na jej korzyść. Sąd oddalił powództwo w całości, a pani Anna odzyskała wolność finansową. Jej historia to dowód na to, że z odpowiednią pomocą i determinacją można pokonać nawet największe trudności.

Nie poddawaj się. Niezależnie od tego, jak trudna wydaje się Twoja sytuacja, istnieje sposób, aby się z niej wydostać. Walcz o swoją przyszłość i swoje pieniądze. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia, które oferuje nasza Kancelaria Oddłużeniowa. Z nami skuteczny i możliwy proces oddłużania staje się przejrzysty i zrozumiały. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, będziemy reprezentować Cię przed wierzycielami i sądem, a Ty będziesz mógł skupić się na odbudowie swojej stabilności finansowej.

Nasze metody są sprawdzone i skuteczne

Czy to będzie negocjacja z wierzycielami czy upadłość konsumencka – wszystko jest przemyślane tak, aby maksymalnie chronić Twoje interesy.

Zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc. Nie czekaj, aż długi całkowicie przejmą kontrolę nad Twoim życiem. Działaj teraz i daj sobie szansę na nowy początek. Pamiętaj, że każdy problem finansowy ma swoje rozwiązanie, a nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tutaj, aby Ci to rozwiązanie zapewnić.

Nie pozwól, aby strach przed długami paraliżował Twoje działania. Skontaktuj się z nami i razem zacznijmy pracę nad Twoim oddłużeniem. Dzięki naszej pomocy odzyskasz nie tylko wolność finansową, ale i radość życia.

Skuteczny i możliwy proces oddłużania z naszą Kancelarią Oddłużeniową to Twoja droga do wolności finansowej. Twoja decyzja, by skontaktować się z nami, może być pierwszym krokiem do zmiany. Nie pozwól, by długi zdominowały Twoje życie. Wybierz skuteczny i możliwy proces oddłużania z naszą Kancelarią Oddłużeniową i zacznij nowy rozdział bez zbędnych zobowiązań. Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci odzyskać to, co najważniejsze - Twoją wolność finansową i spokój psychiczny.

Pamiętaj, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Właśnie dlatego nasza Kancelaria Oddłużeniowa stawia na personalizację usług, aby maksymalnie zwiększyć szanse na sukces. Z nami możesz liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie procesu oddłużania. Zadzwoń i przekonaj się.


Profesjonalne oddłużenie komornicze z niezawodną Kancelarią

Oddłużenie komornicze może brzmi dość tajemniczo ale zupełnie niepotrzebnie. W obliczu problemów finansowych i konfrontacji z działaniami komorniczymi, wiele osób…

Oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności

Pan Michał jest Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Istotnie pomagamy mężczyźnie wyjść z długów i robimy ro nader skutecznie.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny i możliwy proces oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget