Oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności

Pan Michał jest Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Istotnie pomagamy mężczyźnie wyjść z długów i robimy ro nader skutecznie. Z pewnością w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa, oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności, także przyniosło wymierne efekty. Bez wątpienia wniesiony pozew, gdzie pretensja główna wynosiła 14.590,82 zł, nie zasługiwał na uwzględnienie. Oczywiście dopiero po analizie dokumentów sprawy, doszliśmy do tego, że mamy mocne podstawy, aby wykazać niezasadność tego powództwa. W związku z tym, we wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, podnieśliśmy szereg argumentów, potwierdzających nasze stanowisko. Niewątpliwie okazały się one słuszne, gdyż sędzia orzekający w tym sporze oddalił w całości roszczenie E-Kancelarii Grupy Prawno-Finansowej.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 14.590,82 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności w naszej kancelarii Portal Dłużnika ma wysoką skuteczność

Już wielokrotnie pisaliśmy o tym, że jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w oddłużaniu. Przede wszystkim podejmujemy się obrony w sądach, pozywanych o zapłatę, ale też prowadzimy wiele innych działań. Bezsprzecznie oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności, czyli po sprzedaży długu Klienta jest tym, na czym nasz zespół zna się doskonale. Ponieważ nie boimy się wyzwań, przyjmujemy sprawy, których nie chciały poprowadzić inne firmy oddłużeniowe. W związku z tym, kiedy wpadłeś w długi i rzeczywiście chcesz z nich wyjść, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jednak pamiętaj, że ten proces czasami może trwać nawet kilka lat i musisz wykazać się samodyscypliną. Istotnie nawet w trudniejszych momentach musisz trzymać się wyznaczonej drogi i nie rezygnować. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

E-Kancelaria Grupa Prawo-Finansowa przegrywa proces z w sądzie

Mecenas reprezentujący E-Kancelarią Grupę Prawno-Finansową, musi uznać wyższość mecenasa z naszej kancelarii. W wyniku podjętych przez niego czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo pozywającego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności

Oddłużanie procesowe po cesji wierzytelności