Profesjonalne oddłużenie komornicze z niezawodną Kancelarią

4 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużenie komornicze może brzmi dość tajemniczo ale zupełnie niepotrzebnie. W obliczu problemów finansowych i konfrontacji z działaniami komorniczymi, wiele osób czuje się bezradnych i zagubionych. W takich chwilach nieocenione okazuje się wsparcie profesjonalistów, dla których oddłużenie nie jest tylko pracą, ale misją pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w skutecznym oddłużaniu i obronie interesów naszych klientów przed egzekucją komorniczą.

Powód: Equity Fund Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.617,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalne oddłużenie komornicze

Przez lata praktyki zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam na skuteczne działanie w obronie praw naszych klientów. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego dokładnie analizujemy sytuację finansową oraz prawną, aby wypracować najlepszą strategię działania.

Kiedy jedna z naszych klientek do nas zadzwoniła, opisując swoje zmagania z wierzycielami wiedzieliśmy, że będziemy musieli walczyć o jej pieniądze. Zadłużenie, które na pierwszy rzut oka wydawało się nie do pokonania, stało się dla nas kolejnym wyzwaniem, do którego podjęcia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i determinacją.

Proces oddłużenia komorniczego często wiąże się z koniecznością przedstawienia sprawy przed sądem. W przypadku naszej klientki, dzięki naszej gruntownej pracy i przygotowaniu merytorycznemu, udało się osiągnąć pełen sukces. Sąd oddalił powództwo w całości, uznając argumenty naszej kancelarii za zasadne. To zwycięstwo było możliwe dzięki kompleksowemu podejściu do sprawy i wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków prawnych.

Kancelaria Oddłużeniowa oferuje szeroki zakres usług

Profesjonalne oddłużenie komornicze

Zajmujemy się negocjacjami z wierzycielami a także reprezentacją w postępowaniach sądowych. Naszym celem jest znalezienie rozwiązania, które będzie korzystne dla naszego klienta i pozwoli mu na powrót do finansowej stabilności. Profesjonalne oddłużenie komornicze to dla nas nie jest nowość.

Rozumiemy, że konfrontacja z komornikiem i widmo utraty majątku jest dla wielu osób źródłem ogromnego stresu. Dlatego nasza kancelaria stawia na transparentność działań i jasną komunikację. Klient jest na bieżąco informowany o postępach w sprawie i uczestniczy w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszych kroków prawnych.

Profesjonalne oddłużenie komornicze nie musi być procesem trudnym i przytłaczającym. Z pomocą naszej Kancelarii Oddłużeniowej, która posiada bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, możliwe jest wyjście z zadłużenia i odzyskanie kontroli nad własnym życiem finansowym. Jeśli więc znajdujesz się w sytuacji, w której potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie oddłużenia, nie wahaj się skontaktować z nami. Razem możemy znaleźć drogę do wolności finansowej i zabezpieczyć Twoją przyszłość przed niepewnością związaną z długami.

Nie zastanawiaj się bo wierzyciele nie zastanawiają się tylko działają. Pamiętaj, że oddłużanie to proces długi, skomplikowany i wymaga sporo cierpliwości oraz profesjonalnej pomocy.

Niemniej jednak nasza kancelaria jest po to aby pomóc osobom zadłużonym wyjść na prostą i nie przejmować się długami. My zajmujemy się oddłużaniem a nasi klienci mogą w tym czasie skupić się swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Oddłużenie komornicze jest na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc wyjść na prostą.


Oddłużanie z długów to nie taka prosta sprawa

Oddłużanie z długów to nie magia. To bardzo długi i skomplikowany proces. Zadłużenie to jak chodzenie po cienkim lodzie, który…

Pętla chwilówek i oddłużanie online

Pan Wiktor posiada wiele niezamkniętych pożyczek, które zaciągnął przez Internet. Istotnie dopiero zaczął wychodzenie z długów, ale najważniejsze, że robi…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużenie komornicze

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget