Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty to nasza specjalność

20 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty jest pierwszym krokiem w kierunku oddłużania. W życiu każdego dłużnika wcześniej czy później pojawi się strach przed sądem. Przychodzi taki dzień, kiedy osoba zadłużona odbiera sądowy nakaz zapłaty. Wtedy zadaje sobie pytanie, co mam zrobić aby uniknąć problemów? Czy będę w stanie poradzić sobie z takim wyzwaniem jak sprzeciw od nakazu zapłaty?

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
7.036,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty to ważny krok w procesie oddłużania. Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty potrafi napisać Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Nasza kancelaria specjalizuje się w pomocy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebują profesjonalnego wsparcia w oddłużaniu.

Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty to nasza specjalność

Jedna z naszych klientek, która znalazła się w mało komfortowej sytuacji, przekonała się o skuteczności naszych działań. Klientka otrzymała nakaz zapłaty od wierzyciela, który domagał się od niej spłaty zadłużenia. Nasza kancelaria, po dokładnej analizie sprawy, złożyła do sądu solidny sprzeciw od nakazu zapłaty.

Sąd, po rozpatrzeniu naszych argumentów, oddalił powództwo wierzyciela w całości. Dzięki temu nasza klientka uniknęła konieczności spłaty zadłużenia, które było przedmiotem sporu. Nasza kancelaria zadbała o to, aby klientka była reprezentowana na każdym etapie postępowania i otrzymała profesjonalną pomoc.

Sprzeciw od nakazu zapłaty wymaga znajomości przepisów i doświadczenia

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego posiada te wszystkie cechy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie bronić praw naszych klientów i pomagać im w wyjściu z trudnych sytuacji finansowych.

Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji i otrzymałeś nakaz zapłaty, nie zwlekaj z kontaktowaniem się z naszą kancelarią. Pomożemy Ci przygotować solidny sprzeciw od nakazu zapłaty i będziemy reprezentować Cię w sądzie. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnej obsługi prawnej i skutecznej obrony ich interesów.

Pamiętaj, że w momencie odebrania sądowego nakazu zapłaty masz 2 tygodnie na złożenie sprzeciwu. Jeśli tego nie zrobisz wyrok się uprawomocni. Wierzyciel złoży wniosek o nadanie klauzuli wykonalności i komornik będzie miał wtedy bardzo duże pole do popisu. Czas odgrywa tutaj bardzo ważną rolę.

Proces oddłużania jest długi, skomplikowany i wymaga cierpliwości

Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty

Pamiętaj, jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przygotować solidny sprzeciw od nakazu zapłaty i reprezentować Cię przed sądem. Dzięki naszej pomocy możesz uniknąć niepotrzebnych kosztów i stresu związanego z roszczeniami wierzycieli.

Wierzyciele nie śpią. Oni robią wszystko aby odzyskać swoje pieniądze. Ty z kolei musisz zrobić wszystko aby się dobrze i przede wszystkim skutecznie bronić. Nie polecamy oddłużania na własną rękę, ponieważ można wpaść w jeszcze większe problemy niż mamy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Zrobimy wszystko aby oddłużanie nie było stresujące. Z naszą pomocą każda osoba zadłużona może spać spokojnie. Jesteśmy najlepszą Kancelarią Oddłużeniową w Polsce. Większość spraw w sądach wygrywamy. Dzięki profesjonalnej pomocy można wyjść z długów i zacząć nowy rozdział w życiu. Warto więc przeanalizować naszą ofertę i zdecydować się na oddłużanie z nami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla nas nie ma teamtów, których byśmy nie rozwiązali.

Skuteczny solidny sprzeciw od nakazu zapłaty to nasza mocna strona.


Umorzenie podejmowanych czynności windykacyjnych jest możliwe

Umorzenie podejmowanych czynności windykacyjnych jest możliwe dzięki naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Kiedy sąd oddala powództwo w całości, wiemy doskonale, że każdy dłużnik…

Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Zaciągając pożyczki z instytucjach pozabankowych, dosłownie sam prosisz się o kłopoty. Niewątpliwie pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 6.744,97…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Solidny sprzeciw od nakazu zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget