Kancelaria Oddłużeniowa pomaga wyjść z długów

20 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że sąd jest po to, abyś także Ty mógł przedstawić swoje stanowisko w sprawie. Bez wątpienia ustawodawca daje pozwanemu taką możliwość i nie można z niej rezygnować. Przede wszystkim, gdy sędzia wydaje nakaz zapłaty opiera się wyłącznie na twierdzeniach powoda. Dlatego jako strona sporu nie możesz odpuszczać i musisz się bronić. Oczywiście, aby to zrobić właściwie, potrzebujesz profesjonalnego pełnomocnika. Istotnie nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga każdego dnia wielu osobom, wobec których wierzyciele dochodzą zapłaty. Godnym uwagi jest fakt, że reprezentujemy naszych Klientów w sądach w całej Polsce. W związku z tym, każdy może skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Istotnie możemy prowadzić czynności także w Twojej sprawie, ale musisz dać nam znać, że potrzebujesz naszego wsparcia. Ponieważ Pan Robert po odebraniu nakazu zapłaty skontaktował się z naszą Kancelarią, podjęliśmy się reprezentacji w sprawie z powództwa Alektum Capital. W rezultacie roszczenie powoda upadło w całości.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.935,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga w skutecznym oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa pomaga

Umiejętna analiza dokumentów pozwala dokładnie poznać sytuację i odpowiada na pytanie, czy dochodzony dług jest naprawdę zasadny.  W związku z tym, nie może jej wykonywać osoba, która nie zna się na sprawach, które mają związek z oddłużaniem. Ponieważ jest to kluczowy element, na którym opiera się obrona, musi zostać przeprowadzona przez eksperta. Bezsprzecznie nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga zadłużonym i podejmuje skuteczne działania, które prowadzą do oddłużenia. Niewątpliwie opanowaliśmy do perfekcji umiejętności związane właśnie z analizą dokumentów. Widzimy w nich to, na co inni nie zwrócili uwagi. Oczywiście kłania się tutaj nasza wszechstronna wiedza, umiejętności i także ogromne doświadczenie, zdobyte przez dwadzieścia lat pracy w oddłużaniu. Z pewnością dzięki temu możemy osiągać tak wiele sukcesów, które pomagają Klientom w redukcji długów. Bo to przecież dla nich każdego dnia ciężko procujemy, aby mogli uporządkować swoje finanse.

Bezsprzecznie z długami wygrywają tylko Ci, którzy podejmują właściwe decyzje. Podczas gdy inni zadłużają się jeszcze bardziej lub nie podejmują obrony przed pozwami o zapłatę, korzystający z naszego wsparcia wychodzą z długów. Bez wątpienia nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga nie tylko zrozumieć, na czym polega wychodzenie na finansową prostą. Przede wszystkim mecenasi aktywnie działają na rzecz Klientów, reprezentując ich w sądach i prowadząc negocjacje z wierzycielami. Godnym uwagi jest fakt, że oddłużanie to nie tylko wspomniana wyżej obrona i negocjacje, ale również zmiana dotychczasowych nawyków. Istotnie ktoś, kto ma kłopot z wypłacalnością, musi radykalnie zmodyfikować dotychczasowy sposób wydawania i pozyskiwania pieniędzy. Z pewnością nie ma mowy, aby w dalszym ciągu zaciągał nowe zobowiązania, ponieważ to, co my zlikwidujemy, zastąpi kolejny dług. Oczywiście także gospodarowanie posiadanymi środkami musi przejść prawdziwą rewolucję. Niewątpliwe trzeba nauczyć się także oszczędzania i rezygnowania z rzeczy, bez których można się obejść.

Nasze zadania polega na tym, aby stać u boku zadłużonej osoby, aż do zamknięcia ostatniego długu. Ważnym aspektem jest to, żeby Klient ściśle z nami współpracował i nie podejmował żadnych decyzji finansowych, których wcześniej nie skonsultuje z mecenasem. Oczywiście Kancelaria Oddłużeniowa pomaga osiągnąć sukces, ale dłużnik powinien stosować się do naszych zaleceń. W innym przypadku będzie to walka z wiatrakami, w które wszyscy polegniemy, a przecież nie o to tutaj chodzi. W wyniku podejmowanych czynności Klienci mają redukować swoje zadłużenia, które finalnie zostaną wyzerowane.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga w sprawie z Alektum Capital

Pan Robert podjął bardzo dobrą decyzję i po odebraniu nakazu zapłaty nawiązał z nami współpracę. Istotnie dzięki temu pełnomocnik Klienta podjął odpowiednie czynności prawne i podważył zasadność powództwa Alektum Capital. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomaga w obronie przed roszczeniami wierzycieli i najczęściej kończymy sprawy na korzyść Klientów. Oczywiście nie inaczej stało się w tej, o które dzisiaj piszemy. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłatę, sędzia wydał wyrok, który oddalił całe powództwo Alektum Capital.


Online pożyczka bez zdolności kredytowej

Online pożyczka bez zdolności kredytowej? Czy to możliwe wyjście z finansowych tarapatów, czy raczej pułapka, która może pogrążyć nas jeszcze głębiej w długach? Wiele osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki, nie zdając sobie…

Efektywna pomoc w oddłużaniu

Pozwany o zapłatę przez Invest Secure Silesia, wpadł w pętlę długów. Oczywiście my wiemy najlepiej, jak trudno się z niej wyplątać.  Z pewnością Pan Ksawery zdawał sobie sprawę, że potrzebuje profesjonalnego wsparcia.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kancelaria Oddłużeniowa pomaga

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget