Zaplanowana pomoc w oddłużaniu

19 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Eques Creditum to jeden z funduszy sekurytyzacyjnych, który działa na polskim rynku. Przede wszystkim chcemy wszystkim przypomnieć, że duża część przeterminowanych długów jest zbywana na rzecz właśnie takich podmiotów. Istotnie specjalizują się one w obrocie wierzytelnościami, które kupują na drodze cesji. Potem, jako wierzyciele wtórni dochodzą zapłaty w sądach. Oczywiście tego typu działalność jest jak najbardziej zgodna z prawem, więc nie ma, co się obruszać, że pożyczkodawca bez naszej wiedzy sprzedał dług. Z pewnością to, co w takiej sytuacji może nam pomóc, to dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu. Bezsprzecznie każda czynność oddłużeniowa powinna przejść przez ręce mecenasa, który specjalizuje się w tym zakresie. Niewątpliwie pozwana przez Eques Creditum trafiła właśnie do takiego eksperta, którego znalazła w naszej Kancelarii. Bez wątpienia u nas każdy mecenas zna się na oddłużaniu, ponieważ zajmujemy się tylko i wyłącznie takimi sprawami. W rezultacie po naszych działaniach sąd znacząco ograniczył powództwo Eques Creditum.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu:
17.800,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 4.909,73 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu przynosi oczekiwane rezultaty

zaplanowana pomoc w oddłużaniu

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że tak zwane chwilówki nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Z pewnością gdyby wszystko kończyło się tylko na zainteresowaniu, nie byłoby wcale tak źle. Ponieważ jednak tak się nie dzieje, Klienci firm pozabankowych masowo zadłużają się. Być może tym, co skłania ich do sięgania po te pieniądze to fakt, że może je dostać każdy. Istotnie nawet brak zdolności kredytowej czy negatywne wpisy w BIK, nie stanowią przeszkody. Oczywiście konsekwencje są poważne, ponieważ konsumenci wpadają w pętle długów.  Niewątpliwie wówczas tylko dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu prowadzona przez naszych mecenasów, może zadziałać na ich korzyść. Dlaczego nasza Kancelaria? Bez wątpienia przemawia za nami nasze ogromne doświadczenie, posiadane umiejętności, specjalistyczna wiedza, elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Ważnym aspektem jest także to, że nie boimy się wyzwań i oczywiście w granicach rozsądku, działamy nawet w najtrudniejszych sprawach.

Nigdy nie rezygnuj z obrony przed pozwami o zapłatę. Bezsprzecznie jest to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić w Twoje sytuacji. Ponieważ nie masz pieniędzy, poddanie sprawy walkowerem skończy się egzekucją komorniczą i jeszcze bardziej wszystko skomplikuje. Oczywiście też sam nie próbuj bronić się, gdy sprawa trafia do sadu rejonowego. Istotnie tutaj potrzebna jest dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu, której może udzielić Ci mecenas z naszej Kancelarii. Bez wątpienia na tym etapie nie wystarczy wzór z Internetu, aby poważyć zasadność roszczenia powoda. Przede wszystkim sprzeciw musi spełniać określone wymagania formalne. To pismo procesowe staje się bardzo wymagające i musi zawierać odpowiednie argumenty, które dodatkowo zostaną uzasadnione w merytoryczny sposób. Z pewnością nie jest to łatwe i wymaga profesjonalnego podejścia. W związku z tym, zachęcamy do skorzystania z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Nie daj się zwieść informacjom internetowym, które mówią, że każdy może samodzielnie obronić się przed pozwem o zapłatę. Istotnie gdyby tak rzeczywiście było, tak naprawdę nie bylibyśmy potrzebni. A jak widać, nie brakuje nam Klientów, których skutecznie oddłużamy. Niewątpliwie kluczem do sukcesu jest dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu, dzięki której na nowo zaczniesz cieszyć się życiem. Oczywiście służymy wsparciem każdemu, kto zechce przekazać nam swoje sprawy. Przede wszystkim zapamiętaj, że sprawami procesowymi związanym z długami, powinni zajmować się mecenasi z Kancelarii takiej jak nasza. Oddłużanie zostaw tym, którzy się na tym znają.

Zaplanowana pomoc w oddłużaniu procesowym i ograniczenie powództwa

Problem zadłużenia dotyka dużej części naszego społeczeństwa. Z pewnością stoimy na pierwszej linii ognia i działamy na rzecz tych, którzy wpadli w długi. Istotnie także w sprawie z Eques Creditum, dobrze zaplanowana pomoc w oddłużaniu, pozwoliła urwać z roszczenia powoda aż 13.190,27 zł. Oczywiście oszczędności naszej Klientki są jeszcze większe, ponieważ dodatkowo odpadły koszy procesu i ustawowe odsetki za opóźnienie od większość roszczenia. Wyrok ograniczający powództwo funduszu sekurytyzacyjnego jest bardzo korzystny dla Pani Marioli i pozwolił zmniejszyć jej zadłużenie.


Adwokat i skuteczna antywindykacja

W obliczu rosnących zadłużeń i presji ze strony firm windykacyjnych, wiele osób poszukuje skutecznej pomocy prawnej. Adwokat i skuteczna antywindykacja oferują fachową pomoc na wyciągnięcie ręki. Jest to wsparcie nieocenione dla tych,…

Konsultacja prawna i oddłużanie osób prywatnych

Pan Maksymilian zanim został Klientem kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, chciał z nami porozmawiać. Bez wątpienia konsultacja prawna i oddłużanie osób prywatnych, stanowią nierozłączną parę. Z pewnością dopiero po rozmowie z pozwanym przez…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

zaplanowana pomoc w oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget