Co wiesz o restrukturyzacji firmy?

19 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zapewne wielu przedsiębiorców, którzy wpadli w długi, w pierwszej kolejności myśli o upadłości. Ale, czy jest to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie? Czy można w inny sposób uratować swoją działalność? Z pewnością tak i wyraźnie mówi o tym Pan Łukasz Białkowski w kolejnym wywiadzie, którego tym razem udzielił Gazecie Wyborczej. Przede wszystkim skupia się tutaj na restrukturyzacji firmy i wskazuje, jakie są przesłanki do jej przeprowadzenia. Oczywiście mówi także, kiedy takie działania nie mogą zostać podjęte. Jednocześnie wskazuje, że restrukturyzacja firmy pozwala ją nie tylko uratować, ale także spłacić długi. Bezsprzecznie polecamy Państwu ten artykuł, który w bardzo przystępny sposób wyjaśnia wszystkie aspekty związane właśnie z restrukturyzacją. Niewątpliwie każdy prowadzący działalność gospodarczą, powinien posiadać wiedzę w tym zakresie, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy się przyda. Ponieważ można uzyskać naprawdę przydatne informacje, zachęcamy do lektury nawet tych, którzy nie prowadzą żadnej działalności. Bez wątpienia to, czego dowiesz się z tego artykułu, może przydać się komuś z Twojego otoczenia i zapobiec bankructwu.

Co wiesz o restrukturyzacji firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget