Adwokat i skuteczna antywindykacja

19 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

W obliczu rosnących zadłużeń i presji ze strony firm windykacyjnych, wiele osób poszukuje skutecznej pomocy prawnej. Adwokat i skuteczna antywindykacja oferują fachową pomoc na wyciągnięcie ręki. Jest to wsparcie nieocenione dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebują profesjonalnego doradztwa w celu wyjścia na prostą.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 
13.955,51 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Zasądzono 2.024,11 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu.

Adwokat i skuteczna antywindykacja

Adwokat i skuteczna antywindykacja

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe podejście do problemu oraz indywidualnie dopasowaną strategię obrony. Dzięki naszemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości prawa, wielu zadłużonych wyszło na prostą, odzyskując kontrolę nad swoim życiem finansowym. Znamy się na oddłużaniu i potrafimy skutecznie bronić interesów naszych klientów w sądzie.

W przypadkach, gdy sprawa trafia do sądu, naszym celem jest uzyskanie jak najlepszego wyniku dla naszego klienta. Niejednokrotnie zdarza się, że Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części, co dla naszych klientów oznaczało znaczne zmniejszenie obciążenia długiem, a co za tym idzie – spokój i radość z odzyskanej stabilności finansowej.

Nasi adwokaci mają doświadczenie w prowadzeniu rozmów z wierzycielami, co często pozwala na osiągnięcie porozumienia korzystnego dla obu stron, bez konieczności długotrwałego i kosztownego procesu sądowego.

Każdy przypadek zadłużenia jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do klienta i zrozumienie specyfiki jego sytuacji. Adwokat i skuteczna antywindykacja to analiza wszystkich aspektów sprawy, w tym możliwości prawnych, sytuacji finansowej klienta oraz potencjalnych skutków każdej z dostępnych opcji.

Współpraca z adwokatem antywindykacyjnym daje klientom szansę na wypracowanie najlepszego rozwiązania, które pozwoli na uniknięcie egzekucji komorniczej, a także na ochronę ich majątku przed nieuzasadnionymi roszczeniami wierzycieli. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na ochronę praw naszych klientów i zapewnienie im maksymalnej korzyści z podjętych działań prawnych.

Ponadto, nasza kancelaria oferuje pomoc w zakresie negocjacji z wierzycielami w celu obniżenia kwoty długu lub rozłożenia płatności na bardziej korzystne raty. Dzięki temu nasi klienci mogą stopniowo wychodzić z długów, nie narażając się na dodatkowe koszty i stres związany z postępowaniem windykacyjnym.

Masz szanse na skuteczne rozwiązanie problemu zadłużenia

Adwokat i skuteczna antywindykacja

Nie czekaj, aż sytuacja stanie się nie do opanowania. Działaj już teraz. Nasza kancelaria jest gotowa udzielić Ci potrzebnej pomocy i wsparcia w walce z długami.

Zaufaj profesjonalistom, którzy znają się na oddłużaniu. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci odzyskać spokój ducha i stabilność finansową. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji zadłużeniowej.

Długi nie muszą oznaczać końca świata. Z nami możesz cieszyć się wolnością finansową. Wiesz dlaczego? Dlatego, że my zajmujemy się wszystkimi Twoimi sprawami a Ty możesz zająć się swoimi sprawami prywatnymi oraz rodzinnymi, skupić się na życiu zawodowym.

Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z długami i nie znasz się kompletnie na oddłużaniu, czekamy na Ciebie. Zajmiemy się Twoją sprawą od A do Z. Nasi klienci ufają nam i wiedzą, że są w najlepszych rękach.

Jeśli Ty również chcesz być w najlepszych rękach, to nie zwlekaj. Adwokat i skuteczna antywindykacja to Twoja furtka do wolności finansowej i nowego, zdecydowanie lepszego życia.


Oddłużanie komornicze jest możliwe

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa udziela pomocy tym, którzy wpadli w długi. Istotnie podejmujemy rozmowy z wierzycielami i negocjujemy dobre ugody. Oczywiście reprezentujemy w sądach pozywanych o zapłatę i też w imieniu Klientów wnosimy…

Sprawdzona kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Nasza sprawdzona kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, podjęła się obrony Klienta w sprawie z powództwa Alektum Capital. Z pewnością gra toczyła się o spora stawkę, ponieważ roszczenie powoda wynosiło 10.682,85 zł.  Niewątpliwie czuliśmy…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Adwokat i skuteczna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget